BURKİNA FASO 3. ULUSLARARASI PAMUK VE TEKSTİL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; "Burkina Faso 3. Uluslararası Pamuk ve Tekstil Fuarı"nın 27-28 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenmesinin öngörüldüğü bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Almanya'nın Hannover şehrinde her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli ve kapsamlı sanayi fuarları arasında yer alan Hannover Messe Fuarı’nın 25-29 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceği ve anılan fuarın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından yapılacağı ifade edilmiştir.

Devamını Oku
MWC BARCELONA 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Dünyanın en önemli mobil teknoloji fuarları arasında yer alan Mobile World Congress Barcelona Fuarı’nın, İspanya'nın Barselona şehrinde 28 Şubat - 3 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceği, anılan fuarın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
FESPA EURASIA FUARI

Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında İFM İstanbul Fuar Merkezi'nde, ARED ve FESPA (The Federation of Screen and Digital Printers Associations - Serigrafi ve Dijital Baskı Dernekleri Federasyonu) ortaklığı ile “FESPA Eurasia 2021 8. Uluslararası Geniş Format Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı” düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EXPO 2020 DUBAI

Güney Afrika Ankara Büyükelçiliği'nden Odamıza intikal eden yazıda; Güney Afrika'nın 1 Ekim 2021'de başlayan ve 31 Mart 2022'ye kadar sürecek EXPO 2020 DUBAI'de katılımcı ülkelerden biri olduğu bildirilmiştir.

Devamını Oku
SRİ LANKA SANAL TEKNE FUARI 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sri Lanka İhracat Geliştirme Kurulu (SLEDB) ve Sri Lanka Tekne Yapım Teknolojisi Geliştirme Enstitüsü (BTI) işbirliğinde 25-29 Ekim 2021 tarihleri arasında "Sri Lanka Sanal Tekne Fuarı 2021"' (Virtual Boat Show Sri Lanka 2021) düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
SLOVAK MATCHMAKING FAIR 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Slovak Ticareti ve Yatırımı Geliştirme Ajansı (SARIO) tarafından, Slovakya Ekonomi Bakanlığının himayesinde ve açılışını Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Richard Sulik'in gerçekleştireceği Slovak Eşleştirme Fuarı 2021'in (Slovak Matchmaking Fair) 21 Ekim 2021 Perşembe günü çevrimiçi olarak düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İKİNCİ AFRİKA İÇİ TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 08-14 Aralık 2021 tarihleri arasında Kigali'de düzenlenmesi öngörülen İkinci Afrika İçi Ticaret Fuarı'nın (Intra-African Trade Fair-IATF2021) lojistik kısıtlamalar nedeniyle 15-21 Kasım 2021 tarihlerinde Durban'da (GAC) düzenlenmesine karar verildiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EGYMEDICA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mısır'da 19 -21 Mayıs 2022 tarihlerinde EgyMedica medikal fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
M.O.W. 2021 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU

Küresel Fuar Acentesi’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19-23 Eylül 2021 tarihleri arasında Badsalzuflen/Almanya'da düzenlenecek olan M.O.W. 2021 - Mobilya Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu, T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın iştirak şirketi olan Küresel Fuar Acentesi tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ISK SODEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Sektör Meclislerinin Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği uyarınca faaliyetlerine devam eden Türkiye İklimlendirme Meclisi, 29 Eylül - 2 Ekim 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek "Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Yana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-SODEX İSTANBUL 2021"i destekleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TOBB - AUTOMECHANIKA DUBAI 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde her yıl düzenlenen Automechanika Dubai Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonun 14-16 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Odasınca gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
27. TİRAN ULUSLARARASI FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 23-26 Kasım 2021 tarihlerinde sanayi, ticaret, yatırım ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılacağı 27. Tiran Uluslararası Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOĞOLİSTAN MADENCİLİK 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Moğolistan Madencilik ve Ağır Sanayi Bakanlığı koordinasyonunda ve Minex Mongolia LLC firması organizatörlüğünde, 1-3 Eylül 2021 tarihlerinde Moğolistan'ın başkenti Ulan Bator'da madencilik alanında Uluslararası 10. Mongolia Mining Fuarı'nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
EGE AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ

Ege Kalkınma Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ege Kalkınma Derneği tarafından 16-17 Haziran 2021 tarihleri arasında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'mızın himayelerinde, "Ege Ar-Ge İnovasyon Zirvesi (Fuarı)", Kaya İzmir Terrnal Otel & Kongre Merkezi'nde yapılacağı bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler