HANNOVER MESSE 2019

İstanbul Ticaret Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 01 – 05 Nisan 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde Hannover Messe Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TUNUS 14. SIAMAP FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tunus 14. Tarım, Tarım Makinaları ve Balıkçılık Uluslararası Fuarı’nın (SIAMAP 2019), 24-29 Eylül 2019 tarihlerinde, Tunus’ta bulunan Kram fuar alanında gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI BAĞDAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Uluslararası Bağdat Fuar Alanı’nda 11 – 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Majid Shams Al-Irak Fuarlar ve Kongre Koordinasyon Şirketi ile Fuarlar ve Ticari Hizmetler Genel Şirketi’nin birlikte düzenleyeceği fuara Türk şirketlerinin katılımının beklendiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
RUSYA FEDERASYONU 10. INNOPROM ULUSLARARASI SANAYİ FUARI TANITIM TOPLANTISI

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 07 Şubat 2019 Perşembe günü 11:00-13:00 saatleri arasında River Plaza’da “X. INNOPROM Uluslararası Sanayi Fuarı Tanıtım Toplantısı” gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KUVEYT TURİZM VE EL SANATLARI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 05-09 Mart 2019  tarihleri arasında Kuveyt Uluslararası Fuar Alanı'nda, İslam İşbirliği Teşkilatı üye ülkelerinin Turizm ve El Sanatları Fuarı'nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BAĞDAT AGROFOOD FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 11-14 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bağdat'ta AGRO FOOD Gıda Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN HURMA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 12-16 Şubat 2019 tarihleri arasında İran'ın Şiraz kentinde 1. Hurma ve İlgili Sektörler Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEKSİKA HAVACILIK FUARI (FAMEX)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 24 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında Meksika'nın Santa Lucia Eyaletinde Meksika Havacılık Fuarı'nın (FAMEX) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN PETROL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 19 - 22 Şubat 2019 tarihleri arasında İran'ın Mazenderan şehrinde Niavaran Caspian Uluslararası Ticaret Merkezi'nde Uluslararası Petrol, Gaz, Rafine, Petrokimya ve İlgili Sanayiler Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN EXPO TURKEY

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 21 - 22 Şubatt 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde Pakistan Expo in Turkey Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAYSERİ TARIM FUARI

Atlas Uluslararası Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; Kayseri Organize Sanayi Fuar ve Kongre Merkezi’nde 07 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında 14. Kayseri Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın  düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İİT ÜYESİ ÜLKELER İÇİN 16. TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 07-13 Nisan 2019 tarihinde Irak'ta Bağdat Uluslararası Fuar Alanında (Baghdat Internaitional Fair Ground) İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülkeler için 16. Ticaret Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KOSOVA ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 24-26 Nisan 2019 tarihlari arasında Kosova Uluslararası Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN DREAM EXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın başkenti İslamabad'da Dream Expo Pakistan Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 02 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın Lahor şehrinde 16.Uluslararası Asya Sağlık ile 6. Uluslararası Asya İlaç  Fuar ve Konferansı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız