FUAR BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; COVID-19 Pandemisinin fuarcılık sektöründeki olumsuz etkilerinin artmasından dolayı;

Devamını Oku
SAMSUN EXPORT - SAMSUN SANAYİ VE İHRAÇ ÜRÜNLERİ SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 03-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında ihracatçı ve sanayici firmaların sanal ortamda yer alarak ürünlerini tanıtabileceği Samsun Export - Samsun Sanayi ve İhraç Ürünleri Sanal Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOBILEFEST DİJİTAL TEKNOLOJİLER FUARI

His Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye'de uzun yıllardır gerçekleşmeyen uluslararası B2B teknoloji fuarını hayata geçirmek ve özellikle yerli teknoloji markalarına, yazılım üreticilerine ve hizmet sağlayıcılarına yeni fırsatlar yakalamaları için Türkiye ve bölgedeki en etkin teknoloji fuarını gerçekleştirmek amacıyla 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı'nın gerçekleştireceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SLOVAK MATCHMAKING FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Slovakya Ekonomi Bakanlığı'nın himayelerinde, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde online "Slovak Eşleştirme Fuarı (Slovak Matchmaking Fair 2021)"nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SIAL MIDDLE EAST FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; gıda ve içecek ürünleri ve gıda ekipmanları sektöründeki tüm firmalarımızın katılım sağlayabileceği SIAL Middle East 2021 Fuarı'nın 7-9 Eylül 2021 tarihleri arasında Abu Dabi Emirliği’nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IF MODA EXPO SANAL FUARI

Moda ve Hazır Giyim Federasyonu’ndan (MHGF) Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) ile T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com iş birliğiyle "IF MODA EXPO Sanal Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FENOFEM SANAL FUAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 01 - 05 Nisan 2021 tarihleri arasında Uluslararası 3 Nisan FENOFEM Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller Sanayi Fuarı'nın sanal olarak gerçekleştireceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
HELAL EXPO NİJERYA 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Nijerya'da 14-16 Eylül 2021 tarihleri arasında "Halal Expo Nigeria 2021" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2021 SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Her yıl Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli ve kapsamlı sanayi fuarı olarak kabul edilen Hannover Messe Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonunun, 1992 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından düzenlendiği belirtilmiş olup;

Devamını Oku
KÜBA 38. ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 08-09 Aralık 2020 tarihleri arasında 38. Havana Uluslararası Ticaret Fuarı'nın (FİHAV) sanal iş forumu olarak gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ISK-SODEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 29 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde, ISK-SODEX Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EXPONATURA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11. Exponatura 2021 Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı 4-7 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar merkezinde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
YURT İÇİNDE FUAR DÜZENLENMESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle fuar takviminde yer alan fuarların düzenleneceği ve bu fuarlara ilişkin alınacak önlemler ve uyulması gereken kurallar bildirilmiştir.

Devamını Oku
INOTEX 2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 12-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 9. Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı'nın (INOTEX 2020) sanal ortamda düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEDITERRANEAN BUILDING EXHIBITION

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tunus'ta 3-6 Mart 2021 tarihlerinde,"Mediterranean Building Exhibition (MEDIBAT)" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler