SITIC AFRİCA 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Tunus'un başkenti Tunus'ta SITIC AFRICA 2019 Afrika Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 21 Mart 2019 - 16 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek fuarlar bildirilmiştir. Bahse konu fuarlara ilişkin liste yazımız ekindedir.

Devamını Oku
İRAN GAZ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 27-30 Ağustos 2019 tarihleri arasında Tahran'dsa Shahre Aftab Fuar Merkezi'nde 20. Uluslararası Gaz ve İlgili Sanayiler Sergisi'nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI HURMA FESTİVALİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 24 Nisan - 04 Mayıs 2019 tarihleri arasında Katar Belediye ve Çevre Bakanlığı tarafından "2019 Uluslararası Hurma Festivali"nin Katar'ın başkenti Doha'da düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
52. CEZAYİR ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında Cezayir "Pins Maritime" Sergi Sarayı'nda 52. Cezayir Uluslararası Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
26. TİRAN ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un Başkenti Tiran'da geçtiğimiz dönemde beş kez Türk Ürünleri Fuarları gerçekleştirildiği, sektör temsilcilerinin talepleri doğrultusunda bölgenin en önemli uluslararası platformu olarak bilinen "26. Tiran Uluslararası Fuarı"nın Türkiye Milli İştiraki İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
EXPONATURA 2019

Tureks Uluslararası Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde Exponatura 2019 - 10. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN - PUNJAB TARIM FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Johar Town Lahore Fuar Merkezi'nde Punjab Tarım Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN SAĞLIK TURİZMİ KONFERANS VE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 18-20 Haziran 2019 tarihleri arasında İran'ın Erdebil şehrinde Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) tarafından 2. Sağlık - Turizm Konferans ve Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN İSFAHAN TURİZM VE EL SANATLARI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 21 Haziran 2019 tarihleri arasında 11. Uluslararası İsfahan Turizm ve El Sanatları Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAK YENİDEN YAPILANDIRMA FUARI

So Fuar Ltd. Şti.’nden Odamıza intikal eden yazıda; 26 – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında Irak'ın şehri Erbil’de, Irak yeniden yapılandırma fonunun da desteği ile Re-Construct Iraq Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
GÖNEN 9. TARIM FUARI

Gönen Ticaret Odası'ndan Odamıza intikal eden yazıda; 04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Gönen Fuar Merkezi'nde 9. Tarım, Hayvancılık, Gıda Tohum, Meyvecilik, Sulama ve Teknoloji Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KARAÇİ TÜKETİCİ ÜRÜNÜ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Pakistan Karaçi Ticaret Merkezi'nde Uluslararası Tüketici Ürünleri Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MAKTEK KONYA FUARI

Konya Ticaret Odası'ndan Odamıza intikal eden yazıda; 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde Maktek Konya Sac İşleme Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FUARI

T.C. Kayseri Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11 - 12 Nisan 2019 tarihleri arasında 10. Enerji Verimliliği Form ve Fuarı'nın Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez'in katılımlarıyla İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Seri Sarayı'nda gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız