ALMANYA HANNOVER MESSE ULUSLARARASI SANAYİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 21-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde "Hannover Messe Uluslararası Sanayi Fuarı"na yönelik olarak, bir iş seyahati organize edileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
GAPTARIM 2024 FUARI

Gaziantep Sanayi Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 21 - 24 Şubat 2024 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde Gaptarım 14. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
YAOUNDE 9. ULUSLARARASI GİRİŞİMCİLİK KOBİ'LER VE ORTAKLIKLAR FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Yaounde 9. Uluslararası Girişimcilik, KOBİ'ler ve Ortaklıklar Fuarı'nın (PROMOTE 2024) 17-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Kamerun’un başkenti Yaounde' de düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ABD XPOTENTIAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 23-25 Nisan 2024 tarihlerinde San Diego, California’da XPONENTIAL 2024 Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BAHREYN HELAL SANAYİ FORUMU VE SERGİSİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 6 - 7 Şubat 2024 tarihleri arasında Crown Plaza Manama’da 1. Helal Sanayi Forumu ve Sergisi “Bahreyn Helal Expo 2024” düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TÜRK - ALMAN TSO FUAR TAKVİMİ

Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 2024 yılında Almanya ve Türkiye’de düzenlenecek fuarların listesi gönderilmiştir.

Devamını Oku
LİMA TİCARET ODASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Lima Ticaret Odası tarafından 2024 yılında gerçekleşecek fuar bilgileri iletilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI KAHİRE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Uluslararası Kahire Fuarı'nın, 29 Şubat - 9 Mart 2024 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
THE INSPIRED HOME FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 17-19 Mart 2024 tarihleri arasında Chicago'da önceki adıyla "International Home + Housewares Show" olan, Kuzey Amerika'nın en büyük ev eşyaları fuarı olan "The Inspired Home" Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MISIR 9. ULUSLARARASI TARIMSAL MALZEMELER FUARI VE KONFERANSI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 26-28 Şubat 2024 tarihleri arasında Kahire Green Desert Hotel'de 9. Uluslararası Tarımsal Malzemeler Fuarı ve Konferansı'nın (Agri Expo) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOLDEXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 31 Ocak - 2 Şubat 2024 tarihlerinde Kişinev'de Moldova Ulusal Fuarı “Made in Moldova"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
9. ULUSLARARASI YAOUNDE İŞLETMELER, KOBİ' LER VE ORTAKLIKLAR FUARI “PROMOTE”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 17-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Kamerun'da, Yaounde Kongre Salonu'nda 9. Uluslararası Yaounde İşletmeler, KOBİ'ler ve Ortaklıklar Fuarı "PROMOTE "nin düzenleneceği iletilmiştir.

Devamını Oku
UMMAN PETROL VE ENERJİ FUARI VE KONGRESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Umman Sultanlığı Enerji ve Madencilik Bakanlığı tarafından, Petrol Mühendisleri Derneği ile işbirliği içinde, 22-24 Şubat 2024 tarihleri arasında Muskat'taki Fuar ve Konferans Merkezi'nde,13. Uluslararası Oman Petrol ve Enerji Fuarı (OPES2024) ile (Ekonomik Sürdürülebilir ve Temiz Enerji) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FRANCHISE INDIA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; T.C. Haydarabad Başkonsolosu Sn. Orhan Yalman Okan'ın Hindistan'ın en büyük ve etkili franchise (network) ağına sahip biri olarak tanımlanan "FRANCHISE INDIA"nın Başkanı Gaurav Marya ile gerçekleştirdiği görüşmede adı geçen tarafından, iş ortaklıkları için mükemmel bir zemin olarak tanımladığı FROEXPO (Franchise and Retail Opportunity Expo) hakkında bilgi verilmiştir.

Devamını Oku
JEC WORLD 2024 KOMPOZİT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Fransa'nın Paris şehrinde 5-7 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek JEC World 2024 Kompozit Fuarı Türkiye milli iştirakinin İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler