ISK SODEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Sektör Meclislerinin Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği uyarınca faaliyetlerine devam eden Türkiye İklimlendirme Meclisi, 29 Eylül - 2 Ekim 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek "Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Yana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-SODEX İSTANBUL 2021"i destekleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TOBB - AUTOMECHANIKA DUBAI 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde her yıl düzenlenen Automechanika Dubai Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonun 14-16 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Odasınca gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
27. TİRAN ULUSLARARASI FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 23-26 Kasım 2021 tarihlerinde sanayi, ticaret, yatırım ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılacağı 27. Tiran Uluslararası Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOĞOLİSTAN MADENCİLİK 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Moğolistan Madencilik ve Ağır Sanayi Bakanlığı koordinasyonunda ve Minex Mongolia LLC firması organizatörlüğünde, 1-3 Eylül 2021 tarihlerinde Moğolistan'ın başkenti Ulan Bator'da madencilik alanında Uluslararası 10. Mongolia Mining Fuarı'nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
EGE AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ

Ege Kalkınma Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ege Kalkınma Derneği tarafından 16-17 Haziran 2021 tarihleri arasında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'mızın himayelerinde, "Ege Ar-Ge İnovasyon Zirvesi (Fuarı)", Kaya İzmir Terrnal Otel & Kongre Merkezi'nde yapılacağı bildirilmiştir.

Devamını Oku
FUAR BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; COVID-19 Pandemisinin fuarcılık sektöründeki olumsuz etkilerinin artmasından dolayı;

Devamını Oku
SAMSUN EXPORT - SAMSUN SANAYİ VE İHRAÇ ÜRÜNLERİ SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 03-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında ihracatçı ve sanayici firmaların sanal ortamda yer alarak ürünlerini tanıtabileceği Samsun Export - Samsun Sanayi ve İhraç Ürünleri Sanal Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOBILEFEST DİJİTAL TEKNOLOJİLER FUARI

His Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye'de uzun yıllardır gerçekleşmeyen uluslararası B2B teknoloji fuarını hayata geçirmek ve özellikle yerli teknoloji markalarına, yazılım üreticilerine ve hizmet sağlayıcılarına yeni fırsatlar yakalamaları için Türkiye ve bölgedeki en etkin teknoloji fuarını gerçekleştirmek amacıyla 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı'nın gerçekleştireceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SLOVAK MATCHMAKING FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Slovakya Ekonomi Bakanlığı'nın himayelerinde, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde online "Slovak Eşleştirme Fuarı (Slovak Matchmaking Fair 2021)"nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SIAL MIDDLE EAST FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; gıda ve içecek ürünleri ve gıda ekipmanları sektöründeki tüm firmalarımızın katılım sağlayabileceği SIAL Middle East 2021 Fuarı'nın 7-9 Eylül 2021 tarihleri arasında Abu Dabi Emirliği’nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IF MODA EXPO SANAL FUARI

Moda ve Hazır Giyim Federasyonu’ndan (MHGF) Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) ile T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com iş birliğiyle "IF MODA EXPO Sanal Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FENOFEM SANAL FUAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 01 - 05 Nisan 2021 tarihleri arasında Uluslararası 3 Nisan FENOFEM Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller Sanayi Fuarı'nın sanal olarak gerçekleştireceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
HELAL EXPO NİJERYA 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Nijerya'da 14-16 Eylül 2021 tarihleri arasında "Halal Expo Nigeria 2021" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2021 SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Her yıl Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli ve kapsamlı sanayi fuarı olarak kabul edilen Hannover Messe Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonunun, 1992 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından düzenlendiği belirtilmiş olup;

Devamını Oku
KÜBA 38. ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 08-09 Aralık 2020 tarihleri arasında 38. Havana Uluslararası Ticaret Fuarı'nın (FİHAV) sanal iş forumu olarak gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız