19. MALEZYA ULUSLARARASI HELAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Malezya Uluslararası Ticaret ve Sanayi Bakanlığına bağlı Malezya Dış Ticareti Geliştirme Merkezi (MATRADE) koordinasyonunda 12-15 Eylül 2023 tarihlerinde Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da 19. Malezya Uluslararası Helal Fuarı'nın (MIHAS) düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI ERBİL TEKNOLOJİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Erbil'de 6-9 Haziran 2023 tarihleri arasında Uluslararası Erbil Teknoloji Fuarı’nın (HTEXI) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
CERAMICA EXPO & BUILDING MATERIALS FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 5-7 Eylül 2023 tarihleri arasında Mısır'ın başkenti Kahire'de "Ceramica Expo & Building Materials" Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SRİ LANKA TECHNO 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sri Lanka Mühendisler Kurumu (IESL) tarafından 20-22 Ekim 2023 tarihlerinde Sri Lanka'nın başkenti Kolombo'da "Ekonomiyi Yeniden Kazanmak için Mühendislik" temalı "Sri Lanka Techno 2023" mühendislik ve teknolojik fuarının düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
EXPO PARAGUAY 2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 08 - 23 Temmuz 2023 tarihleri arasında EXPO Paraguay 2023'ün gerçekleşeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAK TERÖRLE MÜCADELE, ÖZEL OPERASYONLAR VE SİBER GÜVENLİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Irak'ın başkenti Bağdat'ta 11-14 Eylül 2023 tarihleri arasında "Terörle Mücadele, Özel Operasyonlar ve Siber Güvenlik Fuarı"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
16. SÜLEYMANİYE ULUSLARARASI FUARI (BDX)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 09 Ekim 2023 tarihleri arasında Süleymaniye'de "16. Süleymaniye Uluslararası Fuarı (BDX)"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İSPANYA RAIL LIVE 2023 FUAR VE KONFERANSI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İspanya Demiryolları Birliği (MAFEX) tarafından "Rail Live 2023" fuar ve konferans programının 29 Kasım - 1Aralık 2023 tarihleri arasında Madrid'de gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
SRİ LANKA SANAYİ 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sri Lanka Sanayi Bakanlığı ve Sanayi Kalkınma Kurulu (Industrial Development Board-IDB) tarafından 22-25 Haziran 2023 tarihleri arasında Sri Lanka başkenti Kolombo'da "Sanayi 2023Fuarı'nın" düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ÇİN 23. ULUSLARARASI YATIRIM VE TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 08 - 11 Eylül 2023 tarihleri arasında 23. Çin Uluslararası Yatırım ve Ticaret Fuarı'nın (CIFIT) Xiamen şehrinde gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
54. ULUSLARARASI CEZAYİR FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Cezayir Fuarlar ve İhracatlar Şirketi (SAFEX) organizasyonunda 54. Uluslararası Cezayir Fuarının (FIA) 19-24 Haziran 2023 tarihlerinde Cezayir'de düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKMENİSTAN İNŞAAT SANAYİ ENERJİ SERGİSİ VE KONFERANSI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası (CCITM) ve Türkmenistan Enerji Bakanlığı'nın destekleriyle Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta 6-7 Ağustos 2023 tarihleri arasında "2023 Türkmenistan İnşaat, Sanayi, Enerji Sergisi"nin ve "Türkmenistan İnşaat, Sanayi ve Enerji Sektörlerinin Gelişimi Konferansı"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
RELAX EXPO 2023 SARAJEVO FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da 18-20 Temmuz 2023 tarihleri arasında inşaat ve gayrimenkul sektörlerine yönelik olarak Saraybosna Kantonu Ekonomi Bakanlığı ve Yatırım Teşvik Ajansı'nın destekleriyle bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Real Expo 2023 Sarejevo Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MADE IN NIGER FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Nijer'in başkenti Niamey'de 31 Mayıs 2023 - 5 Haziran 2023 tarihleri arasında Made in Niger Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
LUSAKA BUSINESS VE EXHIBITION EXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Zambiya Ticaret ve Sanayi Odası (ZACCI) ve Çin Ticaret ve Sanayi Odası (CCCZ) işbirliğinde, 18-19 Mayıs 2023 tarihlerinde, Zambiya'nın başkenti Lusaka'da "Pazar Bağlantıları, Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Yoluyla Sınırsız Bir Yeşil Ekonomi Yaratmak" temasıyla 2. Lusaka Business ve Exhibition Expo Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler