GAZİANTEP TRİKONFEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 27 - 29 Haziran 2024 tarihleri arasında Gaziantep'te "Trikonfex 4.Triko, Triko İpliği, Konfeksiyon Ve Teknolojileri Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
WORLD FOOD MOSCOW 2022

Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nden Odamıza intikal eden yazıda; 17 - 20 Eylül 2022 tarihleri arasında Moskova’da World Food Moscow 2024 fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAK'TA DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Irak'ta önümüzdeki dönemde düzenlenecek fuarlara ilişkin bilgiler iletilmiştir.

Devamını Oku
SPACE - ULUSLARARASI HAYVANCILIK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Fransa'nın Rennes şehri Parc-Expo fuar alanında 17 - 19 Eylül 2024 tarihleri arasında da SPACE Hayvancılık Fuarı'nın gerçekleştirileceği iletilmiştir.

Devamını Oku
SOMMET - HAYVANCILIK ZİRVESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Clermont-Ferrand'da (Fransa) 1 - 4 Ekim 2024 tarihleri arasında 33. SOMMET Hayvancılık Zirvesi'nin gerçekleştirileceği iletilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKMENİSTAN YÜKSEK TEKNOLOJİLER VE İNOVASYON FORUMU VE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 4-6 Eylül 2024 tarihlerinde Aşkabat / Türkmenistan’da "Türkmenistan Ekonomisine Yüksek Teknolojileri ve İnovasyonu Çekmek için Uluslararası Forum ve Fuarı” düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SRİ LANKA ULUSLARARASI SANAYİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19-23 Haziran 2024 tarihleri arasında Kolombo'daki Bandaranaike Memorial Uluslararası Konferans Salonu'nda "Uluslararası Sanayi Fuarı 2024" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
GÜNEY AFRİKA HELAL TİCARET, LOJİSTİK VE İMALAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 6-8 Mayıs 2024 tarihleri arasında Johannesburg'da Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÖZBEKİSTAN TURİZM FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Özbekistan Turizm Fuarı'nın "İpek Yolunda Turizm" temasıyla 21-23 Kasım 2024 tarihleri arasında Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TEXWORLD EVOLUTION PARIS FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Fransa'nın Paris şehrinde, 1-3 Temmuz 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Texworld Evolution Paris 2024 Autumn Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirileceği iletilmiştir.

Devamını Oku
SIAL PARIS 2024 ULUSLARARASI GIDA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; SIAL Paris 2024 Fuarı Fransa'nın Paris şehrinde 19 - 23 Ekim 2024 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAK ULAŞTIRMA, HAVALİMANLARI VE LOJİSTİK HİZMETLER ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Irak Ulaştırma, Havalimanları ve Lojistik Hizmetler Uluslararası Fuarı'nın 30 Eylül-3 Ekim 2024 tarihleri arasında Bağdat Uluslararası Fuarı alanında düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PLMA CHICAGO 2024 FUARI

Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nden Odamıza intikal eden yazıda; 17-19 Kasım 2024 tarihleri arasında Chicago/ABD'de düzenlenecek olan "PLMA's 2024 Private Label Trade Show" Fuarı'na Türkiye milli katılım organizasyonun Akdeniz ihracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN TEKSTİL FUARI - SİTEX 2024

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 4 - 7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İran / İsfahan'da Sitex 2024 Uluslararası Tekstil Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PROSUMER YENİLEBİLİR ENERJİ VE E-MOBİLİTE ŞARJ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22 - 24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Ankara'da "Prosumer Yenilenebilir Enerji ve E-Mobilite Şarj Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler