KATARDA DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 20 - 22 Kasım 2023 tarihleri arasında Katar'da düzenlenecek fuarlara ilişkin bilgi verilmiş olup, fuarlar hakkındaki tanıtım broşürü ve davet yazısı iletilmiştir.

Devamını Oku
TACİKİSTAN 2023 - INTERNATIONAL UNIVERSAL EXHIBITION FAIR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 26-29 Ekim 2023 tarihlerinde Duşanbe'de "Tajikistan 2023 - International Universal Exhibition-Fair" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SITP 2023 CEZAYİR İNŞAAT VE ALTYAPI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14-18 Kasım 2023 tarihleri arasında Cezayir'de 19. Uluslararası Kamu İşleri ve İnşaat Ticaret Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HALAL EXPO INDONESIA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 25-29 Ekim 2023 tarihlerinde Cakarta'da "Halal Expo Indonesia (HEI 2023)" fuarının organize edileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAPEX KAPI PENCERE VE AKSESUARLARI FUARI

KAPSİAD Çelik Kapı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nden (KAPSİAD) Odamıza intikal eden yazıda; 13 – 16 Eylül 2023 tarihleri arasında Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde KAPEX – Kapı, Pencere ve aksesuarları Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÇİN ULUSLARARASI TEDARİK ZİNCİRİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Uluslararası Ticaretin Teşviki için Çin Konseyi (CCPIT) tarafından 28 Kasım - 2 Aralık 2023 tarihleri arasında Pekin'de "Çin Uluslararası Tedarik Zinciri Fuarı'nın (CISCE)" gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAN PLAST 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 17 - 20 Eylül 2023 tarihleri arasında, Tahran Uluslararası Fuar Merkezi'nde (Tehran International Permanent Fairground) Iran Plast 2023 Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
14. YEREL ZİNCİRLER BULUŞUYOR 2023 KONFERANSI VE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; TOBB bünyesinde çalışmalarına devam eden TOBB Türkiye Perakendecilik Meclisi Üyesi Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından 13 – 14 Eylül 2003 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezinde 14. Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOBİSAD - IMEX FUARI

Marmara Tanıtım Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 3.Mobisad-Imex (Mobil İletişim ve Bilgi Teknolojileri) Fuarı’nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TEXWORLD EVOLUTION NEW YORK CITY 2024 WINTER FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İstanbul Ticaret Odası tarafından, 2020 yılından itibaren Fransa'nın Paris şehrinde gerçekleştirilen "Texworld Paris Fuarı" Türkiye milli katılım organizasyonlarında katılımcı ve ziyaretçi grafiğindeki artış ve katılımcı firmaların memnuniyeti doğrultusunda, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde gerçekleştirilen "Texworld Evolution New York City Fuarı" Türkiye milli katılım organizasyonunun düzenlenmeye başlandığı b

Devamını Oku
CEZAYİR ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Cezayir'in başkenti Cezayir'de 28 Eylül - 2 Ekim 2023 tarihleri arasında " 22. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı" nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MWC BARCELONA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İstanbul Ticaret Odası tarafından 2012 yılından itibaren katılım sağlanmakta olan mobil iletişim teknolojileri sektörünün en önemli buluşma noktası olan MWC Barcelona Fuarının, önümüzdeki yıl 26-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirileceği ve MWC Barcelona 2024 Fuarı Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
YÖREX - YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI

Antalya Ticaret Borsası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 02 - 05 Kasım 2023 tarihleri arasında ANFAŞ/Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Yörex/Yöresel Ürünler Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
AGROTEC 2023 26. ULUSLARARASI TARIM FUARI

Info Uluslararası Fuar Tanıtım Organizasyon A.Ş.’den Odamıza intikal eden yazıda; 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Gölbaşı Fuar Alanı / Ankara’da AGROTEC 20236 26.Uluslararası Tarım Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
29. TİRAN ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 6-9 Aralık 2023 tarihleri arasında " 29. Uluslararası Tiran Fuarı"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler