TACİKİSTAN'DA DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tacikistan'da düzenlenecek fuarlara ilişkin bilgiler ve irtibat kişileri aşağıdaki tabloda bilgilerinize sunulmuştur:

Devamını Oku
7. ULUSLARARASI SU VE SANİTASYON TEKNOLOJİLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 07-09 Haziran 2022 tarihleri arasında Kazablanka şehrinde "7e Edition du Salon International des Technologies de l'Eau et de l'Assainissement (SITeau 7) - 7. Uluslararası Su ve Sanitasyon Teknolojileri Fuarı"nın düzenleneceği ve söz konusu Fuar çerçevesinde,

Devamını Oku
AMERICAN ASSOCIATION OF CLINICAL CHEMISTRY (AACC) FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 26-28 Temmuz 2022 tarihleri arasında ABD'nin Şikago kentinde laboratuvar teknolojileri alanında dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan "American Association of Clinical Chemistry (AACC)" fuarının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MWC LAS VEGAS 2022 FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mobil iletişim teknolojinin marka fuarının “Mobile World Congress”in, İspanya Barcelona'dan sonra, 28-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÇEVRİMİÇİ ÇİN GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; CCPIT tarafından 28.02.2022-28.02.2023 tarihleri arasında 1 yıl süreyle sanal platformda "Çevrimiçi Çin Gıda ve Tarım Ürünleri İthalat Fuarı" düzenleneceği ve çevrimiçi fuar ile eş zamanlı olarak alıcı ve satıcıların bir araya getirileceği "matchmaking" uygulamalarının olacağı belirtilmiştir.

Devamını Oku
ASIA FRUIT LOGISTICA 2022 BANGKOK/MİLLİ KATILIM DUYURUSU HK.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden (AKİB) Odamıza intikal eden yazıda; 02-04 Kasım 2022 tarihleri arasında Bangkok/Tayland’da düzenlenecek olan “ASIA FRUIT LOGISTICA Uluslararası Meyve, Sebze Ticaret Fuarı”'nın Türkiye milli katılımı 7. kez Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Fuara Türkiye’nin milli katılımı ile katılmak isteyen firmaların 13.05.2022 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
ARNAVUTLUK TARIM GÜNLERİ 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk Ankara Büyükelçiliği'nin yazısına atfen, 19-21 Mayıs 2022 tarihlerinde Arnavutluk'un Lushnje şehrinde "Tarım Günleri 2022" başlıklı tarım, teknoloji, gıda ve işleme alanlarında uluslararası ticaret fuarınnın düzenleneceği bildirilmiş olup, fuar hakkında detaylara aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşılabilmektedir.

Devamını Oku
IAOM EURASIA KONFERANS VE SERGİSİ

Uluslararası Operasyonel Değirmenciler Birliği Avrasya Bölgesi’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19 – 22 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda International Association of Operative Millers (IAOM) Eurasia Konferans ve Sergi gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
INOTEX 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İran'ın Ankara Büyükelçiliği'nin Notasına atfen, 11. Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı'nın (INOTEX 2022), İran Cumhurbaşkanlığı Bilim ve Teknoloji Yardımcılığı tarafından, 10-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Tahran Pardis Teknopark Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKİYE-PAKİSTAN SAĞLIK İŞ FORUMU VE KOZMETİK FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın himayelerinde ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri A. Ş.'nin (USHAŞ) organizasyonu ile, PAKMEDICA Medikal Sağlık ve Kozmetik Fuarı ve Türkiye-Pakistan Sağlık İş Forumu'nun, 12-14 Mayıs 2022 tarihlerinde Pakistan'ın Lahor şehrinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
NAB SHOW 2022-ABD

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nun yazısına atfen, yayıncılık eğlence ve medya iletişim teknolojileri alanındaki ABD'nin en büyük fuar ve kongresi olan NAB Show'un, 23-27 Nisan 2022 tarihleri arasında Las Vegas-Nevada, ABD'de gerçekleştirileceği bildirilerek, söz konusu NAB Show’un ABD Ticaret Bakanlığınca resmen onaylı ve desteklenen bir fuar olduğu belirtilmiştir.

Devamını Oku
ZİMBABVE 62. ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Zimbabve'nin Ankara Büyükelçiliği'nin yazısına atfen, 62'nci Zimbabve Uluslararası Ticaret Fuarı'nın 26-30 Nisan 2022 tarihlerinde Zimbabve'de düzenlenmesinin öngörüldüğü bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI BASRA PETROL-GAZ KONFERANS VE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Ekim 2022 tarihlerinde Basra'da "Uluslararası Basra Petrol ve Gaz Konferans ve Fuarı"nın düzenleneceği ve etkinliğe ülkemizden katılım sağlanmasından memnuniyet duyulacağı belirtilmiştir.

Devamını Oku
ANUGA HORİZON FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 6 - 8 Eylül 2022 tarihleri arasında Anuga markasının Yenilikçi Gıda ve İçecek Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nın (ANUGA HORIZON 2022) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÜRDÜN 2022 YILI FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ürdün'ün Ankara Büyükelçiliği'nden alınan bir örneği ekli Nota'ya atfen, Ürdün Yatırım Bakanlığı'nın 2022 yılı içerisinde çeşitli alanlarda fuarlar düzenleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız