Meclis Başkanımız Özkaya Ortak Akıl Toplantı’na Katıldı

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

TOBB 75’inci Genel Kuruluna Katıldık

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

Ankara’da Kayseri Buluşması

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

Meclis Başkan Yardımcımız Baloğlu, “Katma Değerli Tasarımlara İhtiyacımız Var”

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

“Sanayiciler Olarak Kendi İşimize Odaklanmalıyız”

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

Avrupalı Gençlerden KAYSO’ya Ziyaret

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE

Kadın Girişimcilerden Başkan Büyüksimitci’ye Ziyaret

NEWS CONTINUE NEWS ARCHIVE
 • Meclis Başkanımız Özkaya Ortak Akıl Toplantı’na Katıldı

  Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirilen toplantıya, Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı / Turkishtime Toplantı Moderatörü Prof. Dr. Emre Alkin, Halkbank Kobi Pazarlama-2 Daire Başkanı Özer Torgal, Ekonomi Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Özkan, Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Abidin Özkaya, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri OSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut ve Kayseri OSB’de faaliyet,

  10 Mayıs 2019

 • TOBB 75’inci Genel Kuruluna Katıldık

  Genel Kurula Kayseri Sanayi Odası adına TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Delegesi Mehmet Büyüksimitci ile birlikte, yine TOBB Delegelerimiz Abidin Özkaya, Abdullah Oğuzbaş, Ali Oğuzönder, İbrahim Ezinç, Yavuz Dur, Meclis Başkan Yardımcımız Mehmet İlgü, Yönetim Kurulu Üyemiz Erkut Korkmaz ve Genel Sekreter Nihat Molu katıldı.

  10 Mayıs 2019

 • Ankara’da Kayseri Buluşması

  TOBB 75. Mali Genel Kurulu için Ankara’da bulunan Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış ve Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile TOBB Delegeleri, Kayseri Milletvekilleri ile bir araya gelerek Kayseri zirvesi gerçekleştirdi.

  10 Mayıs 2019

 • Meclis Başkan Yardımcımız Baloğlu, “Katma Değerli Tasarımlara İhtiyacımız Var”

  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Endüstriyel Tasarım Kulübü tarafından “Tasarım Fest 19” etkinliği düzenlendi. 15 Temmuz Yerleşkesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Altun, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı İlhan Baloğlu ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

  10 Mayıs 2019

 • “Sanayiciler Olarak Kendi İşimize Odaklanmalıyız”

  Toplantının açılış konuşmasını yapan KAYSO Meclis Başkanı Abidin Özkaya, geçtiğimiz yıl başlayan ve azalarak olsa dahi devam eden kur sarmalı neticesinde yüksek enflasyon ve yüksek faizin ekonominin temel dinamiklerini bozduğunu belirterek, bunların neticesinde yatırımların azaldığını, işsizliğin attığını ve talep daralması yaşandığını söyledi.

  10 Mayıs 2019

 • Avrupalı Gençlerden KAYSO’ya Ziyaret

  Proje hakkında bilgi veren Avrupa Vatandaşlığı ve Kimliği Derneği Başkanı ve Proje Koordinatörü Mustafa Yıldız, her aşamada gençlerin aktif katılımını sağlayarak, özellikle gençlik alanında çalışan liderlerin, gençlik çalışanlarının, girişimcilik becerilerini geliştirerek genç işsizliği önündeki engelleri azaltmak istediklerini belirterek, KAYSO Başkanı Büyüksimitci’den girişimcilik tecrübelerinden istifade etmek istediklerini söyledi.

  10 Mayıs 2019

 • Kadın Girişimcilerden Başkan Büyüksimitci’ye Ziyaret

  Kadın girişimcileri Kayseri Sanayi Odası’nda görmekten duyduğu memnuniyeti idile getiren KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Türkiye'nin zenginleşmesi için kadınlara ihtiyaç olduğunu belirterek, kadınların işgücüne katılımının, erkeklerin seviyesine çıkması durumunda, ekonominin yüzde 20 daha fazla büyüyeceğini söyledi.

  10 Mayıs 2019

PRESIDENT
MEHMET BÜYÜKSİMİTÇİ

General Announcements

Event calendar

KAYSO AGENDA
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız