KAYSO Başkanı Büyüksimitci’den 19 Mayıs Mesajı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

TOBB 80. Mali Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Kayseri İstihdam Fuarı Açıldı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Başkanımız Büyüksimitci’den Anneler Günü Mesajı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Kayseri Model Fabrika Genç Mühendislere Eğitim Verecek

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Mobilya Kenti Kayseri Makine Sektöründe De İddialı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Başkan Büyüksimitci, “Seçimsiz Geçecek 4 Yılı Çok İyi Değerlendirmemiz Gerekiyor”

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ
 • KAYSO Başkanı Büyüksimitci’den 19 Mayıs Mesajı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile açıklama yapan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, 105 yıl önce yakılan ve hiçbir zaman sönmeyecek olan kurtuluş meşalesinin, Türk tarihinin en önemli sayfalarından birisi olduğunu söyledi.

  17 Mayıs 2024

 • TOBB 80. Mali Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi. Genel Kurul Başkanlığını Gürsel Baran’ın yaptığı Genel Kurul’a, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Konsey Başkanları ile TOBB’a bağlı 365 Oda ve Borsaların TOBB Delegeleri katıldı.

  17 Mayıs 2024

 • Kayseri İstihdam Fuarı Açıldı

  Kayseri Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi himayelerinde, Kayseri Sanayi Odası’nın da katkıları ile İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Kayseri İstihdam Fuarı açıldı. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda 200 firma stant açtı.

  17 Mayıs 2024

 • Başkanımız Büyüksimitci’den Anneler Günü Mesajı

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Anneler Günü ile ilgili yazılı bir açıklama yaparak, “Annelik, karşılıksız ve koşulsuz bir sevgiye dayanan, hiçbir değerle kıyaslanamayacak kadar yüce bir duygudur” dedi.

  10 Mayıs 2024

 • Kayseri Model Fabrika Genç Mühendislere Eğitim Verecek

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ve Kayseri Model Fabrika (KMF) arasında “Mühendis Geliştirme Programı” protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, hem endüstride iş arayışı içerisinde olan genç mühendislere fırsat tanınması hem de sanayicinin mühendis ihtiyacının karşılanması hedefleniyor.

  07 Mayıs 2024

 • Mobilya Kenti Kayseri Makine Sektöründe De İddialı

  Türk mobilya sektörünün öncü kentlerinden Kayseri, geçen yıl makine imalat sanayisinde gerçekleştirdiği 148 milyon 242 bin dolarlık ihracatını artırarak pazarda söz sahibi olmayı hedefliyor.

  07 Mayıs 2024

 • Başkan Büyüksimitci, “Seçimsiz Geçecek 4 Yılı Çok İyi Değerlendirmemiz Gerekiyor”

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı KAYSO meclis salonunda yapıldı. Toplantıya meclis üyeleri, meslek komitesi üyeleri, disiplin kurulu üyeleri, yüksek istişare kurulu üyeleri ve TOBB Kayseri Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri katıldı.

  01 Mayıs 2024

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ

Genel Duyurular

Etkinlik Takvimi

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler