KAYSO’dan Üyelerine Yönelik EYT Semineri

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Başkanımız Büyüksimitci, ABD-Türkiye İş Forumu’na Katıldı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

“TOBB Ticaret Merkezi’ne Türkiye-ABD Lojistik Dağıtım Ağı Fonksiyonu Kazandırıyoruz”

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

TOBB Sanayi Odalarından Deprem Bölgesine 5 Proje

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Kayseri'nin İhracatı Yıllık 8,02 Oranında Arttı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

KAYSO Şubat Ayı Meclisi Deprem Gündemiyle Toplandı

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ

Kayseri’de İşbirliği ve Dayanışmanın En Güzel Örneği: “Deprem Koordinasyon Merkezi”

HABERİN DEVAMI HABER ARŞİVİ
 • KAYSO’dan Üyelerine Yönelik EYT Semineri

  Odamız eğitim hizmetleri kapsamında, “EYT Düzenlemesinde İş Hukuku Açısından Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu seminer düzenlendi. Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği seminerde, Hukuk Müşavirimiz Avukat-Arabulucu Nuriye Şimşek, EYT hakkında detaylı sunum yaparak soruları cevapladı.

  17 Mart 2023

 • Başkanımız Büyüksimitci, ABD-Türkiye İş Forumu’na Katıldı

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Amerikan Ticaret Odası tarafından Washington'da düzenlenen “Türkiye-ABD İş Forumu: Deprem Bölgesinin Önceliklendirilmesi” konulu toplantıya katıldı.

  14 Mart 2023

 • “TOBB Ticaret Merkezi’ne Türkiye-ABD Lojistik Dağıtım Ağı Fonksiyonu Kazandırıyoruz”

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkanlığında, ABD’de bulunan TOBB Ticaret Merkezi’ndeki toplantıya katıldı.

  13 Mart 2023

 • TOBB Sanayi Odalarından Deprem Bölgesine 5 Proje

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki 12 Sanayi Odasının Başkanları olarak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında, İstanbul Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde depremden etkilenen 11 ilin ekonomilerinin yeniden canlandırılması ve normalleşmesi sürecine katkı sağlamak amacıyla bir araya geldik.

  06 Mart 2023

 • Kayseri'nin İhracatı Yıllık 8,02 Oranında Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Kayseri ihracatı bir önceki yılın ocak ayına göre yüzde 5,25 oranında artarak, 280 milyon 601 bin dolar olarak gerçekleşti.

  27 Şubat 2023

 • KAYSO Şubat Ayı Meclisi Deprem Gündemiyle Toplandı

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı deprem gündemiyle KAYSO meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis üyeleri, meslek komitesi üyeleri, disiplin kurulu ve yüksek istişare kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Hatay merkezli büyük depremin ardından gerçekleştirilen çalışmalar ve bundan sonraki yol haritası hakkında bilgi verdi.

  27 Şubat 2023

 • Kayseri’de İşbirliği ve Dayanışmanın En Güzel Örneği: “Deprem Koordinasyon Merkezi”

  Kayseri Serbest Bölge, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri OSB, Kayseri Ticaret Borsası, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği, Mimarsinan OSB, İncesu OSB, Kayseri Kızılay İl Başkanlığı işbirliği ile kurulan “Deprem Koordinasyon Merkezi”nin deprem bölgelerine yapılan yardım ve destekleri ile ilgili basın mensuplarına bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

  24 Şubat 2023

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ

Genel Duyurular

Etkinlik Takvimi

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler