IF MODA EXPO SANAL FUARI

Moda ve Hazır Giyim Federasyonu’ndan (MHGF) Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) ile T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com iş birliğiyle "IF MODA EXPO Sanal Fuarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FENOFEM SANAL FUAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 01 - 05 Nisan 2021 tarihleri arasında Uluslararası 3 Nisan FENOFEM Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller Sanayi Fuarı'nın sanal olarak gerçekleştireceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
HELAL EXPO NİJERYA 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Nijerya'da 14-16 Eylül 2021 tarihleri arasında "Halal Expo Nigeria 2021" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2021 SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Her yıl Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli ve kapsamlı sanayi fuarı olarak kabul edilen Hannover Messe Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonunun, 1992 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından düzenlendiği belirtilmiş olup;

Devamını Oku
KÜBA 38. ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 08-09 Aralık 2020 tarihleri arasında 38. Havana Uluslararası Ticaret Fuarı'nın (FİHAV) sanal iş forumu olarak gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ISK-SODEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 29 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde, ISK-SODEX Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EXPONATURA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11. Exponatura 2021 Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı 4-7 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar merkezinde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
YURT İÇİNDE FUAR DÜZENLENMESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle fuar takviminde yer alan fuarların düzenleneceği ve bu fuarlara ilişkin alınacak önlemler ve uyulması gereken kurallar bildirilmiştir.

Devamını Oku
INOTEX 2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 12-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 9. Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı'nın (INOTEX 2020) sanal ortamda düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEDITERRANEAN BUILDING EXHIBITION

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tunus'ta 3-6 Mart 2021 tarihlerinde,"Mediterranean Building Exhibition (MEDIBAT)" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
WORLD OF HUNTING AND NATURE EXHIBITION, HUNGARY 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; daha önce 1971 yılında Budapeşte'de düzenlenmiş olan Macaristan Dünya Expo'sunun 50. yılı münasebetiyle Macaristan'ın, 2021 yılında "World of Hunting and Nature Exhibition, Hungary 2021" adlı Avcılık ve Doğa Expo'sunu düzenleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FUAR BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Yurt İçinde Fuarların Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslara göre Ana Fuar Takvimi, Birlik tarafından ilgili yıldan bir önceki yılın Eylül ayı içerisinde ilan edilen liste olarak tanımlanmakta olduğu belirtilmiştir.

Devamını Oku
YURT İÇİ FUARLAR HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 2020 yılı fuar takviminde yer alan fuarlardan Temmuz ve Ağustos ayında kapalı alanda düzenlenmesi planlananların 01 Eylül sonrası döneme ertelendiği, açık alanda düzenlenmesi planlananların ise alınacak önlemler ve uyulması gereken kurallar çerçevesinde 01 Temmuz itibariyle düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HALAL EXPO NIGERIA (ERTELEME)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; "Halal Expo Nigeria" etkinliğinin 13-15 Ekim 2020 tarihlerine ertelendiği bildirilmiş olup, bahse konu yazı ekte sunulmaktadır.

Devamını Oku
YURTİÇİ FUARLARIN ERTELENMESİ HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda 2020 yılı fuar takviminde yer alan fuarlardan Mayıs ve Haziran ayında düzenlenmesi planlananların 01 Temmuz 2020 sonrası döneme ertelendiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız