DEİK_ TRANSPORT LOGİSTİC MUNİCH 2023 FUARI TÜRKİYE PAVİLYONU ORGANİZASYONU

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; Transport Logistic Munich 2023 Fuarı’nın, 9-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenleneceği bildirilmiştir. 2019 yılında Ticaret Bakanlığımızın teşvikleriyle DEİK/Lojistik İş Konseyi tarafından ilk kez Türkiye Pavilyonu kurularak katılım sağlandığı belirtilen fuara, bu yıl daha büyük alanda milli katılım organizasyonu yapılmasının planlandığı ifade edilmiştir.

Devamını Oku
IRAK ULUSLARARASI ANBAR FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; “Uluslararası Anbar Fuarı”nın Irak’ın Anbar şehrinde 10-20 Aralık 2022 tarihleri; “Irak 14. Tarım Fuarı”nın ise Irak’ın başkenti Bağdat’ta 14-21 Mart 2023 tarihleri arasında düzenleneceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
PANAMA EXPOLOGISTICA - LOJİSTİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 28-30 Mart 2023 tarihlerinde Panama'nın başkenti Panama City'de ülkenin lojistik sektöründeki büyük fuarlarından biri olan “Expo Logistica”nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
INTERMOB 2022 FUARI

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda; İİB Genel Sekreterliği organizasyonunda, 22-26 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan, “INTERMOB 2022 Fuarı” ile eş zamanlı olarak, 21-24 Ekim tarihleri arasında alım heyeti programı gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İİT 2. PAMUK, TEKSTİL VE GİYİM FUARI - ERTELEME

İlgi: 11.08.2022 tarihli ve (50-00)1092 sayılı yazımız. İlgide kayıtlı yazımızda, İslam Ticaret Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Fildişi Sahili Cumhuriyeti Ticaret, Sanayi ve KOBİ’ler Bakanlığı'nın 19 - 23 Ekim 2022 tarihlerinde Fildişi Sahili, Abidjan şehrinde “İslam İşbirliği Teşkilatı Üye Devletleri Pamuk, Tekstil ve Giyim 2. Sergisi”ni düzenleyeceği bildirilmiş idi.

Devamını Oku
PAKİSTAN ULUSLARARASI KONUT EXPO HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Pakistan'da, "Uluslararası Konut EXPO-2022"nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DAWN EĞİTİMİ FUARI - PAKİSTAN

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; T. C. İslamabad Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atfen; Pakistan'ın önde gelen medya holdingi DAWN Media Group tarafından, üniversiteleri tek çatı altında toplayan "18. Eğitim Fuarı"nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
GIDA TEMALI FOOD AFRICA 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mısır İstanbul Başkonsolosluğu'nun yazısına atfen, Gıda Temalı Food Africa 2022 Fuarı'nın 5-7 Aralık 2022 tarihleri arasında Mısır Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ENDONEZYA TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Endonezya Hükümeti tarafından 37. Endonezya Ticaret Fuarı'nın (Trade Expo Indonesia- TEI) hibrit konseptiyle düzenleneceği belirtilmiş olup, fiziksel olarak 19-23 Ekim 2022 tarihlerinde Endonezya Kongre Fuarı (ICE) BSD City Tangerang'da, çevrimiçi olarak ise 19 Ekim - 19 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
'GLOBAL EXPO BOTSWANA' FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Botswana Yatırım ve Ticaret Merkezi’nin yazısına atfen, "Global Expo Botswana" fuarının on altıncısının 1-4 Kasım 2022 tarihleri arasında Gaboron'da düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
1. GÜNEY SUDAN - TÜRKİYE TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 28 Kasım-4 Aralık 2022 tarihleri arasında, Güney Sudan Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Güney Sudan Ticaret Odası ve Orient Multi-Purpose Group işbirliği ile, Türk ve Güney Sudanlı iş insanlarının katılacağı, başkent Juba’da bir ticaret fuarı düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ANAMOB - Anadolu Mobilya Fuarı

Kayseri Mobilyacılar ve Sanayiciler Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 05 – 09 Ekim 2022 tarihlerinde Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde Anadolu Mobilya Fuarı (ANAMOB)’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SAUDI INTERNATIONAL HALAL EXPO 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Helal Akreditasyon Kurumu'nun yazısına atfen, 7-9 Kasım 2022 tarihlerinde Suudi Arabistan Krallığı'nın başkenti Riyad'da Saudi International Halal Expo 2022 fuarının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İslamabad Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atfen, Pakistan Deniz Kuvvetleri, Pakistan Denizcilik Bakanlığı ve Badar Fuar Hizmetleri işbirliği ile 10- 12 Şubat 2023 tarihlerinde Karaçi'de uluslararası nitelikte bir Denizcilik Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEDICA 2022_COMPAMED 2022 FUARLARI

Messe Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14 – 17 Kasım 2022 tarihleri arasında Düsseldorf – Almanya’da dünyanın önde gelen tıp ihtisas fuarı MEDICA 2022 ve eş zamanlı düzenlenen dünyanın 1 numaralı tıbbi teknoloji yan sanayi ihtisas fuarı COMPAMED 2022’nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler