KAYSER A.Ş

KAYSER A.Ş.

KAYSERİ SERBEEST BÖLGESİ A.Ş.


Kayseri'nin Ankara giriş yolu üzerinde 1.Organize Sanayi Bölgesi ile komşu olan Serbest Bölgenin Hava meydanına uzaklığı yaklaşık 15Km'dir. 1998 yılında 6.905.000m²'lik düz bir arazi üzerinde faaliyete başlamıştır. Bölge D.D.Y. Yükleme Boşaltma rampasına 900mt, Uluslar arası karayoluna 600mt. Uzaklıkta bulunmasından dolayı her türlü yatırım için uygun bir arazi üzerindedir. Türkiye'nin en geniş Serbest Bölge (6.905.000m²) alanına sahip olan bölge aynı zamanda 10.00$/m²'lik arsa satış fiyatı ile de yatırım yapmaya en uygun bölgedir.

Bölgede halen 4.100 kişiye istihdam sağlanmaktadır. Bölgenin en önemli tesisleri ofis büro mobilyaları, saç boru ve profil, elektrostatik toz boya, yatak-baza, dayanıklı tüketim malları, alüminyum iletken tel tesisleri, beyaz eşya üretim fabrikası gibi üretim ağırlıklı tesislerden oluşmaktadır. Bölgemizde yol,kanalizasyon, elektrik, su, doğalgaz gibi alt yapılar hazır ve kullanımdadır.

Ayrıca sanayicilerin ihtiyaç duyduğu doğalgaz, su, elektrik giderleri oldukça düşük fiyatlarla sunulmaktadır. Buna ilave olarak yatırımcı üreticilerde işçilerin gelir vergisi muafiyeti de bulunmaktadır. Bölgemizin yatırım için gerekli olan inşaat ruhsatı ve iskan ruhsatları ise birkaç saat gibi kısa sürede tasdik edilmek suretiyle bürokrasi en alt düzeye indirgenmiştir.

Bölgenin ticaret hacimleri de her yıl artarak devam etmektedir.

Bölgemiz Türkiye'deki en yoğun üretim ağırlıklı bölgedir. Bölgemizdeki hizmetler en ucuz şekilde ( buna arsa sahipliği de dahil ) yatırımcıya sunulmakta her türlü bürokratik işlemlerde yardımcı olunmaktadır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında bölgemizde yatırım tercihi siz sanayicilerimiz ve üreticilerimiz için bir şans değil bilinçli bir tercih olacağı kanaatini taşımaktayız.

Web: http://www.kayser.com.tr/tr

Kayseri Serbest Bölgesi A.ş. de Odamızı İlhan BALOĞLU temsil etmektedir.   

KAYSER A.Ş.
Adres :Ambar Serbest Bölge Mh. 17. Cd. NO:1/2 MELİKGAZİ / KAYSERİ / TÜRKİYE
Telefon : + 90 (352) 311 39 88
Faks : + 90 (352) 311 39 87
E-Mail : info@kayser.com.tr

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler