ENTER GİRİŞ RAPORLARI

 Odamız tarafından yürütülen KAYSO GLOBAL- Kayseri Sanayi Odası'nın Uluslararasılaşma Hizmetlerinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında İspanyol ortağımız Zaragoza Ticaret ve Sanayi Odası ile yürütmekte olduğumuz çalışmalar çerçevesinde uluslararasılaşma alanındaki iki yeni hizmet transfer edilmiştir.

Transfer edilen hizmetlerden “ENTER – Uluslararası Pazarlara Giriş Raporları” Odamız üyesi firmaların dış ticaret ve uluslararası pazarlama faaliyetlerinde Pazar Seçimi, Pazara Erişim ve Müşteri Tanımı konularında ihtiyaç duyduğu verilerin analiz edilerek firmalarımızın doğru bilgiye hızlı erişimlerini sağlayacak bir bilgi kaynağıdır.

ENTER Raporları-Uluslararası Pazarlara Giriş Raporları üç ana rapor başlığı altında ilgili ülkelerdeki ticari istatistikler, rekabet ortamı, talep ve tüketim eğilimleri, ticari engeller, ülkemiz ile ekonomik ve politik ilişkiler, gümrük rejimi ve vergi oranları, düzenlenmesi gereken belgeler, gerekli kayıt ve lisans işlemleri, potansiyel müşterilerin tanımı ve iletişim adreslerini içermektedir.

ENTER programı hakkındaki detaylı bilgilere aşağıda yer alan tanıtım broşüründen ulaşılabilmektedir.

Enter Raporları hizmeti almak için www.kaysoglobal.com  web sitesinde yer alan başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır . 

Başvurunuz akabinde hazırlanacak rapor ve teslim süresi hakkındaki detaylı bilgileri paylaşmak üzere Odamız uzmanları firma temsilciniz ile irtibata geçeceklerdir. 

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler