SRİ LANKA SANAL TEKNE FUARI 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sri Lanka İhracat Geliştirme Kurulu (SLEDB) ve Sri Lanka Tekne Yapım Teknolojisi Geliştirme Enstitüsü (BTI) işbirliğinde 25-29 Ekim 2021 tarihleri arasında "Sri Lanka Sanal Tekne Fuarı 2021"' (Virtual Boat Show Sri Lanka 2021) düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
SLOVAK MATCHMAKING FAIR 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Slovak Ticareti ve Yatırımı Geliştirme Ajansı (SARIO) tarafından, Slovakya Ekonomi Bakanlığının himayesinde ve açılışını Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Richard Sulik'in gerçekleştireceği Slovak Eşleştirme Fuarı 2021'in (Slovak Matchmaking Fair) 21 Ekim 2021 Perşembe günü çevrimiçi olarak düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İKİNCİ AFRİKA İÇİ TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 08-14 Aralık 2021 tarihleri arasında Kigali'de düzenlenmesi öngörülen İkinci Afrika İçi Ticaret Fuarı'nın (Intra-African Trade Fair-IATF2021) lojistik kısıtlamalar nedeniyle 15-21 Kasım 2021 tarihlerinde Durban'da (GAC) düzenlenmesine karar verildiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EGYMEDICA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mısır'da 19 -21 Mayıs 2022 tarihlerinde EgyMedica medikal fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
M.O.W. 2021 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU

Küresel Fuar Acentesi’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19-23 Eylül 2021 tarihleri arasında Badsalzuflen/Almanya'da düzenlenecek olan M.O.W. 2021 - Mobilya Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu, T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın iştirak şirketi olan Küresel Fuar Acentesi tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ISK SODEX FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Sektör Meclislerinin Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği uyarınca faaliyetlerine devam eden Türkiye İklimlendirme Meclisi, 29 Eylül - 2 Ekim 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek "Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Yana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-SODEX İSTANBUL 2021"i destekleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TOBB - AUTOMECHANIKA DUBAI 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde her yıl düzenlenen Automechanika Dubai Fuarı Türkiye milli iştirak organizasyonun 14-16 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Odasınca gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
27. TİRAN ULUSLARARASI FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 23-26 Kasım 2021 tarihlerinde sanayi, ticaret, yatırım ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılacağı 27. Tiran Uluslararası Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOĞOLİSTAN MADENCİLİK 2021 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Moğolistan Madencilik ve Ağır Sanayi Bakanlığı koordinasyonunda ve Minex Mongolia LLC firması organizatörlüğünde, 1-3 Eylül 2021 tarihlerinde Moğolistan'ın başkenti Ulan Bator'da madencilik alanında Uluslararası 10. Mongolia Mining Fuarı'nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
EGE AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ

Ege Kalkınma Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ege Kalkınma Derneği tarafından 16-17 Haziran 2021 tarihleri arasında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'mızın himayelerinde, "Ege Ar-Ge İnovasyon Zirvesi (Fuarı)", Kaya İzmir Terrnal Otel & Kongre Merkezi'nde yapılacağı bildirilmiştir.

Devamını Oku
FUAR BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; COVID-19 Pandemisinin fuarcılık sektöründeki olumsuz etkilerinin artmasından dolayı;

Devamını Oku
SAMSUN EXPORT - SAMSUN SANAYİ VE İHRAÇ ÜRÜNLERİ SANAL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 03-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında ihracatçı ve sanayici firmaların sanal ortamda yer alarak ürünlerini tanıtabileceği Samsun Export - Samsun Sanayi ve İhraç Ürünleri Sanal Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MOBILEFEST DİJİTAL TEKNOLOJİLER FUARI

His Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye'de uzun yıllardır gerçekleşmeyen uluslararası B2B teknoloji fuarını hayata geçirmek ve özellikle yerli teknoloji markalarına, yazılım üreticilerine ve hizmet sağlayıcılarına yeni fırsatlar yakalamaları için Türkiye ve bölgedeki en etkin teknoloji fuarını gerçekleştirmek amacıyla 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı'nın gerçekleştireceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SLOVAK MATCHMAKING FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Slovakya Ekonomi Bakanlığı'nın himayelerinde, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde online "Slovak Eşleştirme Fuarı (Slovak Matchmaking Fair 2021)"nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SIAL MIDDLE EAST FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; gıda ve içecek ürünleri ve gıda ekipmanları sektöründeki tüm firmalarımızın katılım sağlayabileceği SIAL Middle East 2021 Fuarı'nın 7-9 Eylül 2021 tarihleri arasında Abu Dabi Emirliği’nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız