ZİMBABVE ULUSLARARASI TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Zimbabve'deki en büyük fuar organizasyonu olan ZITF'in 25 - 29 Nisan 2023 tarihleri arasında "Sürekli Yenilik, Küresel Rekabet Gücü" başlığıyla Bulawayo şehrinde düzenleneceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
ISM 2023 FUARI İİB MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU - KÖLN_ALMANYA

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Köln/ ALMANYA'da, 23-25 Nisan 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISM 2023 Şekerleme ve Atıştırmalık Ürünler Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nun İİB tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ARJANTİN ARMİNERA 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22-24 Mayıs 2023 tarihlerinde, Buenos Aires La Rural Ticaret Merkezi'nde Arjantin Madencilik Girişimcileri Odası ve Messe Frankfurt tarafından Arminera 2023 Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
LİBYA FOOD 2023 MİLLİ KATILIM FUAR DUYURUSU

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden (AKİB) Odamıza intikal eden yazıda; 5-8 Mart 2023 tarihleri arasında Trablus/LİBYA’da düzenlenecek olan “Libya Food Fuarı” nın Türkiye milli katılımının Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmiştir. Fuara Türkiye’nin milli katılımı ile katılmak isteyen firmaların 09.12.2022 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
1. TESBİH VE DOĞAL TAŞLAR 2022 FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22-25 Aralık 2022 tarihlerinde Türkiye’de alanında ilk defa düzenlenecek olan “1. Tesbih ve Doğal Taşlar 2022 Fuarı”nın, Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirileceği iletilmiştir.

Devamını Oku
SUUDİ ARABİSTAN TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19-21 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul Maden ve Metaller Genel Sekreterliği organizatörlüğü ve Ticaret Bakanlığı destekleri ile Suudi Arabistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın Riyad'da gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2023 FUARI HK.

İstanbul Ticaret Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; ülkemiz ekonomisine önemli katkıları olan sanayi sektörünün, uluslararası platformda yer almasının ve tanıtılmasının büyük önem taşıdığı belirtilmiştir.

Devamını Oku
UZAK ÜLKELER STRATEJİSİ FUAR DESTEĞİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, 5448 Sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanlaması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar'ın fuarcılık sektörü için öngörülmüş olan ilgili destekleri kapsamında, desteğe konu faaliyetin Uzak Ülkeler Stratejisi'nde yer alan Brezilya, Çin ve Endonezya'ya yönelik olarak gerçekleştirilmesi halinde, mevcut destek oranına ek olarak 10 ilave puan uygulanmakta olduğu belirtilmiştir.

Devamını Oku
BAHREYN CİTYSCAPE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'na Bahreyn'in Ankara Büyükelçiliği tarafından iletilen Nota'ya atfen, 20-24 Kasım 2022 tarihleri arasında, gayrimenkul hizmetleri sektörüne ilişkin olarak "Cityscape" fuarının düzenleneceği ve detaylı bilgi için www.cityscapebahrain.com internet adresinin sayfasının ziyaret edilebileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
AFGANİSTAN- ACCI EXPO TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Afganistan Ticaret ve Sanayi Odası'nın yazısına atfen, "Imam Abu Hanifa (RA) National & International EXPO" başlıklı ACCI EXPO Ticaret Fuarı'nın, 1-2 Aralık 2022 tarihlerinde, Afganistan'ın başkenti Kabil şehrinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ABD CONEXPO İNŞAAT FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14-18 Mart 2023 tarihleri arasında ABD Ticaret Müsteşarlığı tarafından dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olan ve üç yılda bir gerçekleştirilen CONEXPO'nun düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ORMAN VE EKOSİSTEM ZİRVESİ FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11-13 Kasım 2022 tarihlerinde Orman Mühendisleri Odası tarafından Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan ''Orman ve Ekosistem Zirvesi & Fuarı''nda, 12 Kasım 2022 Cumartesi günü 14.00-17.00 saatleri arasında TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi özel panelinin düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
KAMERUN 2. LİMBE ULUSLARARASI TURİZM FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Dışişleri Bakanlığı'na Kamerun Ankara Büyükelçiliği'nden iletilen yazıya atfen, 3-5 Aralık 2022 tarihleri arasında Limbe'de Kamerun menşeli "Flora Travel and Tours Ltd" şirketi tarafından "Limbe 2. Uluslararası Turizm Fuarı"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EWWI- MISIR SU, ATIK VE ALTYAPI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mısır Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atfen, 27-29 Kasım 2022 tarihlerinde Kahire'de EWWI: Mısır Su, Atık ve Altyapı Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HUNGEXPO EXHİBİTİON PROGRAMME FOR 2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazı ekinde; Macaristan Ankara Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, Budapeşte Kongre ve Sergi Merkezi'nin (HUNGEXPO) 2023 programının detayları iletilerek, tüm önemli bilgilere https://hungexpo.hu/en adresinden ulaşılabileceği belirtilmiştir. Ayrıca, ekte HUNGEXPO broşürü yer almaktadır.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler