KARAÇİ TÜKETİCİ ÜRÜNÜ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Pakistan Karaçi Ticaret Merkezi'nde Uluslararası Tüketici Ürünleri Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MAKTEK KONYA FUARI

Konya Ticaret Odası'ndan Odamıza intikal eden yazıda; 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde Maktek Konya Sac İşleme Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FUARI

T.C. Kayseri Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11 - 12 Nisan 2019 tarihleri arasında 10. Enerji Verimliliği Form ve Fuarı'nın Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez'in katılımlarıyla İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Seri Sarayı'nda gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TİRAN TEKSTİL VE DERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 01-02 Kasım 2019 tarihleri arasında Arnavutluk'un Başkenti Tiran'da "II.Textile and Leather Expo 2019"  fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
NİJERYA 2. TÜRK ÜRÜNLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 04-06 Eylül 2019 tarihleri arasında  İstanbul Ticaret Odası tarafından Nijerya 2. Türk ürünleri Fuarının gerçekleşeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İZMİR FUARLARI

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık A.Ş.'den Odamıza intikal eden yazıda; MAKTEK, EGE YAPI ve EGE Gayrimenkul fuarları hakkında bilgi verilmiştir.

Devamını Oku
CHINA HOMELIFE TÜRKİYE - ÇİN ÜRÜNLERİ FUARI

Sinerji Uluslararası Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 23 – 25 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde, China Homelife Turkey-Çin Ürünleri Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DÜSSELDORF FUARLARI

Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği Tezulaş Faur'dan Odamıza intikal eden yazıda; 25 – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde metaller ve metal işleme yöntemlerinin oluşturduğu 4 fuarın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İSTANBUL TİCARET ODASI 2019 FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; İstanbul Ticaret Odası tarafından 2019 yılında tüm sanayi, ticaret hizmet ve yatırım sektörleri, gıda ve içecek ürünleri ile konaklama endüstrisi alanlarında 5 ayrı ülkede 5 ayrı fuarın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ÜRDÜN 13. YAPI, İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 24-27 Haziran 2019 tarihleri arasında Amman'da 13. Uluslararası Yapı, İnşaat ve Mühendislik Fuarı'nın (Jordan Build 13) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
CIIE 2019 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Çin'in Shangai kentinde Çin Uluslararası İthalat Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız