PAKİSTAN ULUSLARARASI KONUT EXPO HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Pakistan'da, "Uluslararası Konut EXPO-2022"nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DAWN EĞİTİMİ FUARI - PAKİSTAN

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; T. C. İslamabad Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atfen; Pakistan'ın önde gelen medya holdingi DAWN Media Group tarafından, üniversiteleri tek çatı altında toplayan "18. Eğitim Fuarı"nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
GIDA TEMALI FOOD AFRICA 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Mısır İstanbul Başkonsolosluğu'nun yazısına atfen, Gıda Temalı Food Africa 2022 Fuarı'nın 5-7 Aralık 2022 tarihleri arasında Mısır Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ENDONEZYA TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Endonezya Hükümeti tarafından 37. Endonezya Ticaret Fuarı'nın (Trade Expo Indonesia- TEI) hibrit konseptiyle düzenleneceği belirtilmiş olup, fiziksel olarak 19-23 Ekim 2022 tarihlerinde Endonezya Kongre Fuarı (ICE) BSD City Tangerang'da, çevrimiçi olarak ise 19 Ekim - 19 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
'GLOBAL EXPO BOTSWANA' FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Botswana Yatırım ve Ticaret Merkezi’nin yazısına atfen, "Global Expo Botswana" fuarının on altıncısının 1-4 Kasım 2022 tarihleri arasında Gaboron'da düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
1. GÜNEY SUDAN - TÜRKİYE TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 28 Kasım-4 Aralık 2022 tarihleri arasında, Güney Sudan Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Güney Sudan Ticaret Odası ve Orient Multi-Purpose Group işbirliği ile, Türk ve Güney Sudanlı iş insanlarının katılacağı, başkent Juba’da bir ticaret fuarı düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
ANAMOB - Anadolu Mobilya Fuarı

Kayseri Mobilyacılar ve Sanayiciler Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 05 – 09 Ekim 2022 tarihlerinde Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde Anadolu Mobilya Fuarı (ANAMOB)’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SAUDI INTERNATIONAL HALAL EXPO 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Helal Akreditasyon Kurumu'nun yazısına atfen, 7-9 Kasım 2022 tarihlerinde Suudi Arabistan Krallığı'nın başkenti Riyad'da Saudi International Halal Expo 2022 fuarının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İslamabad Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atfen, Pakistan Deniz Kuvvetleri, Pakistan Denizcilik Bakanlığı ve Badar Fuar Hizmetleri işbirliği ile 10- 12 Şubat 2023 tarihlerinde Karaçi'de uluslararası nitelikte bir Denizcilik Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEDICA 2022_COMPAMED 2022 FUARLARI

Messe Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14 – 17 Kasım 2022 tarihleri arasında Düsseldorf – Almanya’da dünyanın önde gelen tıp ihtisas fuarı MEDICA 2022 ve eş zamanlı düzenlenen dünyanın 1 numaralı tıbbi teknoloji yan sanayi ihtisas fuarı COMPAMED 2022’nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MISIR ENERJİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, 31. Mısır Enerji Fuarı'nın 30 Ekim-1 Kasım 2022 tarihleri arasında Mısır Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
13. ULUSLARARASI NANOTEKNOLOJİ FUARI- TAHRAN

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'na İran Ankara Büyükelçiliği tarafından iletilen Nota'ya atfen, 1-4 Ekim 2022 tarihleri arasında Tahran Uluslararası Fuar Merkezinde "13. Uluslararası Nanoteknoloji Fuarı"nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FASHION PRIME VE FASHIONTECH İZMİR 2022 FUARLARI

Fuarİzmir’den Odamıza intikal eden yazıda; 12 – 15 Ekim 2022 tarihleri arasında Fuarİzmir’de 5. Fashion Prime – Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknoloji Fuarı’nın ve eş zamanlı gerçekleştirilecek olan 2. Fashion Tech İzmir – Hazır Giyim Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SOMMET HAYVANCILIK ZİRVESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Ekim 2022 tarihleri arasında, Fransa'nın Clermont-Ferrand şehrinde Avrupa'nın en önemli hayvancılık fuarlarından olan Sommet Hayvancılık Zirvesi'nin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MADE IN STEEL 2023 FUARI HK.

İstanbul Ticaret Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 09 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Made in Steel 2023 Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiş olup, fuarın Türkiye milli katılımına çelik sektöründe faaliyet gösteren firmaların iştirak edebileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler