YURTİÇİNDE FUAR DÜZENLENMESİNE DAİR USUL VE ESASLAR HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; COVID-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında Yurt İçinde Fuar Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslar'a ilişkin aşağıda yer alan tedbirlerin uygulanacağı bildirilmiştir:

Devamını Oku
FUAR İPTAL VE ERTELEME BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 16 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında yer alan fuarların 1 Mayıs 2020 sonrasına ertelenmesi gerektiği iletilmiş olup, bu dönemde takvimde yer alan fuarların iptal veya erteleme başvurularının yapılması gerektiği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
YURTİÇİ FUARLARININ ERTELENMESİ HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; fuar takviminde 16 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında yer alan fuarların 1 Mayıs sonrası döneme ertelendiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BVV TRADE FAIRS BRNO (ÇEKYA)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;Orta Avrupa'nın en büyük sergi ve fuar üssü olan BVV TradeFairsBrno'nun 130.000 metre kare büyüklüğündeki alan ile dünyanın en büyük fuar alanlarından biri olduğu vurgulanarak, 2013 ve 2017 yıllarında düzenlenen çeşitli fuarlarda Türkiye'nin de "partner ülke" olduğu bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAMERUN 4. SAVİ TAVUKÇULUK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;7-9 Mayıs 2020 tarihlerinde Kamerun'da Savi – Tavukçuluk Fuarının dördüncüsünün düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DUSSELDORF TUBE - WIRE 2020 FUARLARI

Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;30 Mart – 03 Nisan 2020 tarihleri arasında Düsseldorf’ta, Tube 2020 Fuarı’nın Wire 2020 Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
48. TRABLUS ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;Libya Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı'nın 2-12 Nisan 2020 tarihlerinde 48. Trablus Uluslararası Fuarı'nı düzenlemeyi planladığı, söz konusu fuara şirketler, sanayiciler, ithalatçılar ve kamu sektörü yetkililerinin katılabileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
3. PLASTİK VE AMBALAJ TEKNOLOJİSİ MAKİNE VE MALZEMELERİ FUARI

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.’den Odamıza intikal eden yazıda; PLASTPAK İzmir 2020 - 3.Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı’nın 15 - 18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası FuarAlanı, Gaziemir / İZMİR'dedüzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FAS PAKETLEME VE PLASTİK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;Fas Plastik Federasyonu ile Fas Sanayi, Ticaret, Yatırım ve Dijital Ekonomi Bakanlığı Yatırım ve İthalat Geliştirme Ajansı işbirliğinde düzenlenecek, 4. PACKEXPO 2020 (Uluslararası Paketlerne ve Plastik Paketlerne Çözümü Fuarı) etkinliğinin, 'Afrika'da Paketlerne için Yenilikçi Çözümler Teması' kapsamında, 23-26 Eylül 2020 tarihinde Fas'ın Kazablanka şehrinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN 15. GIDA TEKNOLOJİLERİ ASYA 2020 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 15. Gıda Teknolojileri Asya 2020 Uluslararası Fuar ve Konferansı'nın, 12-14 Eylül 2020 tarihlerinde, Pakistan'da Karaçi Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmiştir. Fuarın plastik, paketleme ve baskı; pirinç teknolojisi, tarım ve canlı hayvan, gıda paketleme ve işleme; gıda güvenliği; un; mutfak ürünleri; atıştırmalık gıda; et teknolojileri ve pişirme sektörlerini kapsamasının öngörüldüğü belirtilmiştir.

Devamını Oku
CONSTRUCT NİJERYA EXPO 2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 15-18 Haziran 2020 tarihleri arasında Abuja Ticaret ve Kongre Merkezi - Nijerya'da "Construct Nigeria Expo 2020" adlı etkinliğin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
NIJERYA HALAL EXPO 2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 08-10 Haziran 2020 tarihleri arasında ACCI Ticaret ve Kongre Merkezi - Nijerya'da "Halal Expo Nigeria 2020" adlı etkinliğin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÜRDÜN 5. ULUSLARARASI GIDA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 10-14 Haziran 2020 tarihleri arasında Ürdün'ün Amman şehrinde 5. Uluslararası Gıda Fuarı'nın (IJFE) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAYSERİ TARIM FUARI ERTELENMESİ HAKKINDA

04 – 08 Mart 2020 tarihleri arasında Kayseri OSB - Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde, KAYSERİ TARIM, Tarım, hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın gerçekleştirileceği bildirilmiş idi.

Devamını Oku
MEKSİKA TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 17-20 Nisan 2020 tarihleri arasında Meksika'nın Meksika şehrinde "Meksika Türk İhraç Ürünleri" fuarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız