AGRO BATUMİ 2022_ 10. ULUSLARARASI TARIM-GIDA ÜRÜNLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Batum Başkonsolosluğu'ndan alınan yazıya atfen, 10. Uluslararası Tarım-Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı "Agro Batumi 2022"ye ilişkin "Expo Batumi International Exhibitions and Events" Uluslararası Fuar şirketinden alınan bir mektup iletildiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
CNR 18. ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI

CNR Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 04 - 08 Kasım 2022 tarihleri arasında, ANFAŞ - Antalya Fuar Merkezi’nde CNR 18. Uluslararası Mobilya Fuarı’nın organize edileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ISAF 26. ULUSLARARASI GÜVENLİK, ÜLKE GÜVENLİĞİ, SİBER GÜVENLİK, AKILLI YAŞAM, YANGIN VE ISG FUARI İLE IMEX TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM FUARI

Marmara Tanıtım Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; ISAF 26. Uluslararası Güvenlik, Ülke Güvenliği, Siber Güvenlik, Akıllı Yaşam, Yangın ve İSG Fuarı ile IMEX 2. Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nın; 13-16 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (IDTM, Yeşilköy, İstanbul) gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ANKIROS 2022 VE TURKCAST 2022

Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; ANKIROS 2022 - 15. Uluslararası Demir-Çelik, Döküm, Demir-dışı Metalurji Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve TURKCAST 2022 - 9. Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı’nın 06 – 08 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FOOD FAIR GIDA ÜRÜNLERİ FUARI VE PACK FAIR AMBALAJLAMA VE PAKETLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI

GL Platform Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 15-18 Şubat 2023 tarihlerinde Food Fair Gıda Ürünleri Fuarı ve Pack Fair Ambalajlama ve Paketleme Teknolojileri Fuarı eş zamanlı olarak Fuarizmir’de gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
LIFE PARADISE 2022 YAPI, YAŞAM, İNŞAAT MALZEMELERİ VE TEKNOLOJİ EKİPMANLARI FUARI

Fi Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; 22 – 25 Eylül 2022 tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde, Life Paradise 2022 Yapı, Yaşam, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Ekipmanları Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI ÜYE DEVLETLERİ PAMUK, TEKSTİL VE GİYİM 2. SERGİSİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İslam Ticaret Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Fildişi Sahili Cumhuriyeti Ticaret, Sanayi ve KOBİ’ler Bakanlığı'nın 19 - 23 Ekim 2022 tarihlerinde Fildişi Sahili, Abidjan şehrinde “İslam İşbirliği Teşkilatı Üye Devletleri Pamuk, Tekstil ve Giyim 2. Sergisi”ni düzenleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
CEZAYİR ULUSLARARASI MİKRO İŞLETMELER FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 5-7 Eylül 2022 tarihlerinde Başkent Cezayir'de Uluslararası Mikro İşletmeler Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiş olup, fuarın gıda endüstrisi, işleme ve imalat endüstrisi, tarım, tekstil ve hazır giyim, hayvan yetiştiriciliği ekipmanları, yenilebilir enerji, ilaç ve eczacılık endüstrisi, balıkçılık ve su ürünleri ekipmanları, atık işleme, mekanik, plastik işleme ve dijital endüstri sektörleri ile ilgili olduğu bildirilmiştir.

Devamını Oku
İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI ÜYE ÜLKELERİ 9. HELAL ÜRÜN SERGİSİ - ERTELEME

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan İslam İşbirliği Teşkilatı Üye Ülkeleri 9. Helal Ürün Sergisi’nin 2023’ün ilk çeyreğine ertelendiği, broşür ve programın daha sonra iletileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
FRUIT LOGISTICA 2023

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden (AKİB) Odamıza intikal eden yazıda; 8-10 Şubat 2023 tarihleri arasında Berlin/Almanya’da düzenlenecek olan “Fruit Logistica Uluslararası Meyve ve Sebze Ticaret Fuarı” nın Türkiye milli katılımı 20. kez Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmiştir. Fuara Türkiye’nin milli katılımı ile katılmak isteyen firmaların 25.08.2022 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
22. TAHRAN ULUSLARARASI SANAYİ FUARI

IDRO Fuarcılık A.Ş.’den Odamıza intikal eden yazıda; 22. Tahran Uluslararası Sanayi Fuarı’nın 01 – 04 Ekim 2022 tarihleri arasında Tahran Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HORECA FAIR ULUSLARARASI 4. OTEL RESTAURANT,CAFE,ÇAMAŞIRHANE EKİPMANLARI VE EV DIŞI TÜKETİM FUARI

GL Platform Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; Horeca Fair Uluslararası 4. Otel Restaurant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama ve Konaklama Teknolojileri Fuarı ve bir diğer parçası Horeca Fair Uluslararası 4. Ev Dışı Tüketim Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TACİKİSTAN'DA DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tacikistan'da düzenlenecek fuarlara ilişkin bilgiler ve irtibat kişileri aşağıdaki tabloda bilgilerinize sunulmuştur:

Devamını Oku
7. ULUSLARARASI SU VE SANİTASYON TEKNOLOJİLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 07-09 Haziran 2022 tarihleri arasında Kazablanka şehrinde "7e Edition du Salon International des Technologies de l'Eau et de l'Assainissement (SITeau 7) - 7. Uluslararası Su ve Sanitasyon Teknolojileri Fuarı"nın düzenleneceği ve söz konusu Fuar çerçevesinde,

Devamını Oku
AMERICAN ASSOCIATION OF CLINICAL CHEMISTRY (AACC) FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 26-28 Temmuz 2022 tarihleri arasında ABD'nin Şikago kentinde laboratuvar teknolojileri alanında dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan "American Association of Clinical Chemistry (AACC)" fuarının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler