PAKİSTAN DREAM EXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın başkenti İslamabad'da Dream Expo Pakistan Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 02 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın Lahor şehrinde 16.Uluslararası Asya Sağlık ile 6. Uluslararası Asya İlaç  Fuar ve Konferansı'nın düzenleneceği bildirilmiştir

Devamını Oku
SITIC AFRİCA 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Tunus'un başkenti Tunus'ta SITIC AFRICA 2019 Afrika Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 24-27 Aralık 2018 tarihleri arasında Tahran'da, 6. İran İslam Cumhuriyeti Bilgi Tabanlı Firmalar Yapı Donanımları Fuarı ile 19. Araştırma ve Teknolojik Kazanımlar Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TEKSTİL ASYA 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 26-28 Mart 2019 tarihleri arasında Karaçi Fuar Merkezi'nde (Karachi Expo Centre) "Tekstil Asya 2019" fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
1. START-UP BOOSTER FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 12-13 Aralık 2018 tarihleri arasında Tunus'un Sfax şehrinde, Sfax Belediyesi Kongre Salonu'nda 1. Start-Up Booster Fuarı'nın düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
İSTANBUL TİCARET ODASI FUARLARI

İstanbul Ticaret Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 2019 yılı fuar programında yer alan bazı fuarlar hakkında bilgi verilmiştir.

Devamını Oku
6. IRAK KONFERANSI VE FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 6. Irak Konferansı ve Fuarı'nın 22-24 Nisan 2019 tarihleri arasında Uluslararası Bağdat Fuar Alanı, Irak'ta düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
AUTOMECHANIKA DUBAI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai Emirliği'nde, 10-12 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenecek AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 Fuarı'nın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HAZAR ULUSLARARASI GAYRİMENKUL VE YATIRIM SERGİSİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 20-22 Şubat 2019 tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Hazar Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Sergisi'nin Düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
18. ULUSLARARASI EKONOMİ FUARI "BRÇKO 2019"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Brçko Bölgesi Ticaret Odası tarafından 07 – 09 Kasım 2019 tarihlerinde Bosna Hersek’te, 18. Uluslararası Ekonomi Fuarı “Brçko 2019” isimli bir fuarın düzenleneceği ve söz konusu fuara ülke temsilcilerinin davet edildiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
İTALYA İSALONİ MOBİLYA FUARI

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Akdeniz Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından, 08 – 11 Nisan 2019 tarihleri arasında Milano / İtalya’ya Dünya mobilya pazarının önde gelen fuarı olan Salone Internazionale del Mobile İSALONİ 2019 fuarı

Devamını Oku
PAKİSTAN'DAKİ ETKİNLİKLER HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İslamabad Ticaret Müşavirliğimizden Birliğimize gönderilen e-posta iletisinde aşağıda ayrıntıları belirtilen iki önemli iş fırsatı hakkında bilgi verildiği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
"TUNUS" FUARLAR HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sfax Uluslararası Fuar Kurumunun fuar merkezinde, 23 – 26 Nisan 2019tarihlerinde, aşağıdaki etkinliklerin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İSLAM ODASI ETKİNLİKLERİ HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; sırasıyla Mısır ve Irak’taki etkinlikle ilgili bilgiler verilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız