"Kayseri İş Dünyası Olarak Devletimizin Ve Güvenlik Güçlerimizin Yanındayız"

09 Temmuz 2024

Kayseri'de yaşanan üzücü olayın ardından,  iş dünyası temsilcileri, Vali Gökmen Çiçek, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Dedebağ’a teşekkür ziyaretinde bulundu. İş Dünyası Temsilcileri, Vali Çiçek ve güvenlik güçlerimizin yaşanan olaylar sırasında gösterdiği cesur tavırlar, vatandaşların sakinleştirilmesi ve olayların kısa sürede sona erdirilmesine verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ziyarete, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Meclis Başkanı Abidin Özkaya ve YK Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy , Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Meclis Başkanı Mehmet İştahlı, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, İncesu Osb Başkanı İrfan Püsküllü, Mimarsinan OSB Başkanı Lütfi Çarşıbaşı, Erciyes OSB  Başkanı Mehmet Sarıalp, MÜSİAD Kayseri Başkanı Ferhat Akmermer ile ASKON Kayseri Başkan Vekili Hazar Aksoy’dan oluşan heyet katıldı.

KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  “Kayseri İş Dünyası Temsilcileri olarak başta Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve güvenlik güçlerimize yaşanan olaylar sırasında gösterdiği cesur tavırlar, vatandaşların sakinleştirilmesi ve olayların kısa sürede sona erdirilmesine verdikleri katkılardan ve ortaya koydukları iradeden dolayı teşekkür ediyoruz.

Sayın Valimiz, şehrimize geldiği ilk günden bu yana huzur ve güvenliği sağlamak adına canla başla çalıştığına şahidiz. Gençlerimizi uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan korumak için ortaya koyduğu “ERVA” projesi ve “Her Ev Bir Okul” projesi ile büyük takdir toplamıştır. Allah hepsinden razı olsun. Güçlerini artırsın. Rabbim devletimize zeval vermesin.

Kayseri İş dünyası olarak bizler vatanına, bayrağına, devletine, milli ve manevi değerlerine gönülden bağlı insanlarız. Devletimizin ve güvenlik güçlerimizin her daim yanındayız. Kayserimiz Erciyes Dağı gibi yüce gönüllü insanların diyarıdır.

Değerli Valimizi, İl Emniyet Müdürümüz ve İl Jandarma Komutanımıza misafirperverlikleri içinde ayrıca teşekkür ediyor, yaralı polislerimize de acil şifalar diliyoruz”

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler