KAYSO’da “Linkedin Anadolu Zirvesi: Kayseri” Programı Düzenlendi

08 Kasım 2023

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ve LinkedIn işbirliğinde “LinkedIn Anadolu Zirvesi: Kayseri” programı düzenlendi. Kayseri Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen programa insan kaynakları ve şirket yöneticileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan KAYSO Yönetim Kurulu Üyesi M. Nebi Doğan, “Dijital pazarlamanın öneminin arttığı gümünüzde, LinkedIn'in Anadolu'da ilk toplantısını Türkiye'nin en önemli sanayi kentlerinden Kayseri'de yapmasını oldukça önemli buluyorum" dedi.

Şirketlerin artık sosyal ağlara yatırım yaptıklarını ifade eden Doğan, “Kayseri konum olarak bazı dezavantajlara sahip olsa da, sanayide birçok sektörde öncü bir kentimiz. Büyük markalarımız var. İhracatımızın yarıya yakını da AB ülkelerine yapıyoruz. Müşteriye giden yolda da sosyal ağların önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda da LinkedIn’i çok değerli buluyorum. Oda olarak sanayicilerimizin yarına olan her organizasyonun içinde olmaya çalışıyoruz. Bu toplantının da çok yararlı olacağını düşünüyorum. Ben tüm katılımcılara ve değerli konuşmacılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha sonra kürsüye gelen LinkedIn Güneydoğu Avrupa Satış Lideri Burak Kuralkan, LinkedIn’in kuruluş süreci ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

LinkedIn Müşteri İlişkileri Yöneticisi Burcu Çelik ise, sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmaların değişen ve gelişen yetenek pazarını nasıl daha verimli bir şekilde yönetebilecekleri ve bu konuda LinkedIn’in sunduğu yenilikçi çözümler hakkında katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

Son olarak, Erciyes Anadolu Holding Organizasyonel Gelişim Müdürü Esra Gündüz, holding olarak LinkedIn ile yaptıkları ortak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Soru cevap kısmının ardından toplantı sona erdi.  

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler