KAMU İHALE MEVZUATI ÇERÇEVESİNDE YERLİ MALINA YÖNELİK DÜZENLEMELER VE UYGULAMALAR WEBİNARI

08 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, internet üzerinden 21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 14:00'te "Kamu ihale Mevzuatı Çerçevesinde Yerli Malına Yönelik Düzenlemeler ve Uygulamalar Webinarı" düzenleneceği belirtilmektedir. Etkinliğe ilişkin davet ekte yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Kamu ihale Kurumu is birliğinde gerçekleştirilecek olan webinarda Kamu ihale Mevzuatı kapsamında hem mal alım hem de yapım işleri ihalelerinde Yerli Mali Belgesi kullanımına yönelik düzenlemeler ve uygulamaları anlatılacak seminer sonunda katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr      adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası’nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir.

Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebileceğiniz hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek: Webinar Programı için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler