Yönetim Kurulu Başkanımız Büyüksimitci’den Bayram Mesajı

20 Haziran 2019

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Ramazan Bayramı dolayısı ile yazılı bir açıklama yaparak, bayramın tüm insanlığa huzur, refah ve güzellikler getirmesini diledi.

KAYSO Başkanı Büyüksimitci mesajında şu ifadelere yer verdi: “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en yoğun şekilde hissettiğimiz bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularına  en fazla ihtiyacımızın olduğu  bu günlerde, hoşgörülü davrandığımızda, bu topraklarda yıllardır barış içinde kardeşçe yaşayan milletimizin birlikteliğine, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hiç kimse zarar veremeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm üyelerimizin, hemşerilerimizin ve iş camiasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemiz ve bölgemiz başta olmak üzere tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum”

Ayrıca Kayseri Sanayi Odası’nda düzenlenen bayramlaşma programına katılan Meclis Başkanımız Abidin Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Büyüksimitci ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tüm KAYSO personelinin bayramını kutlayarak kazasız belasız bir bayram temennisinde bulundu.


10:10, 14.06.2018

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler