TRAINING - SEMINAR

 

Sayın Üyemiz,

Odamız Eğitim hizmetleri kapsamında üye firmalarımıza yönelik olarak aşağıda verilen eğitim başlıklarında eğitim yapmayı hedeflemekteyiz. Yapılacak eğitime katılımınız öngörülmekte olup eğitim ücretleri ve takvimi sizlerden aldığımız geri bildirimler sonrası netleştirilerek katılmak isteyen kişilere cep telefonu ve mail yolu ile bildirilecektir.

Sayın Üyemiz,

Odamız ile Özel Bilsem Eğitim Danışmanlık firması arasında, üye firmalarımızın yararlanması için, “İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE PERSONELCİ EĞİTİMİ PROGRAMI” kursları açılması amacıyla yapılan protokol çerçevesinde işbirliği faaliyetlerimiz devam etmektedir. 10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilecek “İnsan Kaynakları Yönetimi ve Personelci Eğitimi Programı” kursları 80 saatlik bir program içermektedir. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere MEB onaylı sertifika verilecektir.

Protokol kapsamında açılacak kurslar, Odamız üyelerine indirimli olarak  uygulanacaktır. Kurslar KOSGEB destekli olarak açılmakta olup, üyelerimizin KOSGEB desteğinden yararlanabilmeleri konusunda Bilsem Eğitim Danışmanlık firması destek verecektir.

Kurs kapsamında, stratejik insan kaynakları yönetimi, işe alma ve mülakat teknikleri, personel özlük işleri ve bordrolama, eğitim ve gelişim yönetim sistemi, performans değerlendirme sistemleri, ücret yönetim sistemi, kariyer yönetim sistemi, kurum kültürü, çalışan memnuniyeti, verimlilik ve motivasyon konularının yanı sıra, İş Yasası kapsamında en sık karşılaşılan maddelerin uygulamalı örnekleri, yeni iş yasasının getirdiği farklılıklar ve mevcut uygulamalara etkileri, sendikalar kanunu, yasal gelişmeler, sendikal problemler ve çözüm yolları gibi alanlarda da bilgiler verilerek kursiyerlerin alanında uzman kişiler olmalarına yardımcı olunmaktadır.

Kursiyerin 1adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet öğrenim belgesi fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf ile Kayseri Sanayi Odası'na veya BİLSEM’e müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,


Özel Bilsem Eğitim ve Danışmanlık
Adres : Gevher Nesibe Mh. Gök Geçit Mestaş Tegin Plaza No:12/12 Kocasinan-KAYSERİ
Tel : (0352) 2228242 


 

KAYSO AGENDA
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler