IRAK BASRA'DA DÜZENLENECEK ÇİÇEK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Basra Uluslararası Stadyumu'nda 1-2 Mart 2022 tarihlerinde Uluslararası Çiçek Fuarı'nın düzenleneceği ve söz konusu fuara peyzaj ve bahçe düzenlemesi hizmetleri yapan firmalar ile belediyelerin davet edildiğinin Basra Başkonsolosluğumuza iletildiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
NEBU EXPO FOR GOLD & JEWELLERY

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 19 - 21 Şubat 2022 tarihleri arasında Kahire Royal Maxim Palace Kempinski Hotel’de Nebu Expo for Gold & Jewellery sergi ve konferansının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ANUFOOD CHINA 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 20 - 22 Nisan 2022 tarihleri arasında Çin halk Cumhuriyeti’nin Shenzhen şehrinde Anufood China Gıda Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI HAVACILIK VE SAVUNMA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11 - 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Tunus'ta 2. Uluslararası Havacılık ve Savunma Fuarı (IADE 2022)'nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
IRAK ULUSLARARASI EMLAK YATIRIM FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Irak Dışişleri Bakanlığı tarafından, "Irak Uluslararası Emlak Yatırım Fuarı"nın Bağdat Uluslararası Fuar Alanında, 28-31 Mart 2022 tarihleri arasında, Uluslararası Mecdulamal Konferanslar ve Fuarlar Düzenleme Şirketi ve Irak Fuarlar ve Ticari Hizmetler Genel Şirketi koordinasyonunda düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HARTUM ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 39. Hartum Uluslararası Fuarı'nın Sudan'ın başkenti Hartum'da 19-26 Ocak 2022 tarihlerinde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
WE-CYCLE ÇEVRE VE GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 12-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında İzmir Fuar Alanı Fuar İzmir’de Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası destekleri ile “1.WE-CYCLE Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı” düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BAUMA CCT RUSYA 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; ülkemiz ekonomisine önemli katkıları olan inşaat ve iş makineleri sektörüne yeni ihracat imkanları temin etmek amacı ile dünyanın önemli fuar markası BAUMA zinciri içerisinde yer alan fuarlara İstanbul Ticaret Odası'nca 2014 yılından itibaren iştirak edildiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
9. AYDIN ULUSLARARASI TARIM, GIDA VE HAYVANCILIK FUARI

Aydın Ticaret Borsası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; 13-16 Ocak 2022 tarihleri arasında, tarım potansiyelinin gelişimine katkı sağlamak, yeni teknolojik gelişmeler ile üreticileri ve sektör temsilcilerini buluşturmak amacıyla “9. Aydın Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı” gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
3. ULUSLARARASI CEDEAO FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 16 Aralık 2021 – 2 Ocak 2022 tarihleri arasında Ziguinchor'da 3. Uluslararası ECOWAS/CEDEAO (Batı Afrika Devletleri Ekonomik Topluluğu) Fuarı'nın gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BURKİNA FASO 3. ULUSLARARASI PAMUK VE TEKSTİL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; "Burkina Faso 3. Uluslararası Pamuk ve Tekstil Fuarı"nın 27-28 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenmesinin öngörüldüğü bildirilmiştir.

Devamını Oku
HANNOVER MESSE 2022 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Almanya'nın Hannover şehrinde her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli ve kapsamlı sanayi fuarları arasında yer alan Hannover Messe Fuarı’nın 25-29 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceği ve anılan fuarın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından yapılacağı ifade edilmiştir.

Devamını Oku
MWC BARCELONA 2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Dünyanın en önemli mobil teknoloji fuarları arasında yer alan Mobile World Congress Barcelona Fuarı’nın, İspanya'nın Barselona şehrinde 28 Şubat - 3 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceği, anılan fuarın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenleneceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
FESPA EURASIA FUARI

Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında İFM İstanbul Fuar Merkezi'nde, ARED ve FESPA (The Federation of Screen and Digital Printers Associations - Serigrafi ve Dijital Baskı Dernekleri Federasyonu) ortaklığı ile “FESPA Eurasia 2021 8. Uluslararası Geniş Format Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı” düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
EXPO 2020 DUBAI

Güney Afrika Ankara Büyükelçiliği'nden Odamıza intikal eden yazıda; Güney Afrika'nın 1 Ekim 2021'de başlayan ve 31 Mart 2022'ye kadar sürecek EXPO 2020 DUBAI'de katılımcı ülkelerden biri olduğu bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız