TÜRKMENİSTAN'DAKİ FUARLAR 2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın ve Aşkabat Büyükelçiliği'nin yazılarına atfen, 2023 yılında Türkmenistan'da inşaat, enerji, tarım, iletişim sektörlerinde fuarlar düzenleneceği ve söz konusu organizasyonlara ilişkin iletişim bilgilerinin paylaşıldığı belirtilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN II. MÜHENDİSLİK VE SAĞLIK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; geçen sene ilk kez düzenlenen Mühendislik ve Sağlık Fuarı'nın ikincisinin, 23-25 Şubat 2023 tarihlerinde Pakistan'ın Lahor şehrindeki Expo Center'da düzenleneceği bildirilmiştir. Mühendislik ve Sağlık Fuarı'ndaki sektörler aşağıda yer almaktadır.

Devamını Oku
FUAR DESTEKLERİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, ihracatçıların yurt dışındaki fuarlara stant ile katılımları ve yurt dışı fuar organizasyonlarının tanıtımına yönelik yetkilendirilmiş yurt dışı fuar organizatörlerinin tanıtım faaliyetlerine yönelik olarak sağlanacak desteklere ilişkin üst limitlerin düzenlediği

Devamını Oku
ERBİL'DE DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Erbil Uluslararası Fuar Alanı’nda; otomotiv, mobilya, yapı-inşa, eğitim, teknoloji, güzellik, moda ve enerji sektörlerinde 2023 yılında düzenlenmesi planlanan etkinliklere ilişkin fuar takvimi iletilmiş olup, bahse konu takvimin bir örneği ekte yer almaktadır.

Devamını Oku
MOLDOVA - EXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Moldova Ankara Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, "Made in Moldova" Ulusal Fuarı'nın, 1-5 Şubat 2023 tarihlerinde, Kişinev'deki MOLDEXPO Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildiirlmiştir.

Devamını Oku
LİBYA ENDÜSTRİLERİ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazı ekinde; Libya Milli Birlik Hükümeti Sanayi ve Madenler Bakanlığı tarafından 25 Şubat-2 Mart 2023 tarihleri arasında Misurata şehrinde düzenlenmesi öngörülen Libya Endüstrileri Fuarı’na ilişkin tanıtım broşürü yer almaktadır.

Devamını Oku
NİJERYA- 2023 YILINDA DÜZENLENECEK FUARLAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Dışişleri Bakanlığı’nın yazısına atfen, Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Notasında, 2023 yılında Nijerya’da düzenlenmesi öngörülen fuarlar bildirilmiştir. Bu çerçevede, özetle;

Devamını Oku
İRAN'DAKİ FUARLAR HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İran Büyükelçiliği’nden gelen mesajlarda, İsfahan’da 25-30 Ocak 2023 tarihlerinde El Yapımı Halı Fuarı ve Tahran‘da 7-10 Mayıs 2023 tarihlerinde 5. İran İhracat Ürünleri Fuarı‘nın (Iran EXPO) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HARTUM ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen, 40. Hartum Uluslararası Fuarı'nın Sudan'ın başkenti Hartum'da 24-31 Ocak 2023 tarihlerinde düzenleneceği bildirilmiş olup, ‘Merkür Fuarcılık’ adlı şirketin anılan fuarın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini icra etmek için yetkilendirildiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
MACFRUT 2023 İTALYA FUARI MİLLİ KATILIM DUYURUSU

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden (AKİB) Odamıza intikal eden yazıda; 3-5 Mayıs 2023 tarihleri arasında Rimini/İtalya'da düzenlenecek olan MacFrut Fuarı'na Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından Türkiye milli katılımı yapılmasının planlandığı bildirilmiştir. Fuara Türkiye'nin milli katılımı ile katılmak isteyen firmaların 23.01.2023 tarihine kadar online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
İSTANBUL KIRTASİYE - OFİS FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tüm Kırtasiyeciler Derneği himayelerinde 22 – 26 Şubat 2023 tarihleri arasında; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde “İstanbul Kırtasiye – Ofis Fuarı”nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
JUNIOSHOW BURSA 17. ULUSLARARASI BEBE, ÇOCUK HAZIR GİYİM VE ÇOCUK İHTİYAÇLARI FUARI HK.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 11 – 14 Ocak 2023 tarihlerinde, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde “JUNIOSHOW Bursa 17. Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı”nın gerçekleştirileceği iletilmiştir.

Devamını Oku
ISK-SODEX 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Üyeleri tarafından desteklenen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-SODEX 2023’ün, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SEAFOOD EXPO GLOBAL 2023 HK.

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Barselona/İspanya'da 25-27 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Seafood Expo Global - Global Su Ürünleri 2023 fuarının Türkiye Milli Katılım organizasyonunun İİB Genel Sekreterliğince 17. kez organize edileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SIAL CANADA 2023 FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; İstanbul Ticaret Odası'nın yazısına atfen, 9-11 Mayıs 2023 tarihlerinde Kanada'nın Toronto şehrinde SIAL Canada 2023 Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler