YURT İÇİNDE FUAR DÜZENLENMESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle fuar takviminde yer alan fuarların düzenleneceği ve bu fuarlara ilişkin alınacak önlemler ve uyulması gereken kurallar bildirilmiştir.

Devamını Oku
INOTEX 2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 12-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 9. Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı'nın (INOTEX 2020) sanal ortamda düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEDITERRANEAN BUILDING EXHIBITION

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tunus'ta 3-6 Mart 2021 tarihlerinde,"Mediterranean Building Exhibition (MEDIBAT)" adlı etkinliğin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
WORLD OF HUNTING AND NATURE EXHIBITION, HUNGARY 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; daha önce 1971 yılında Budapeşte'de düzenlenmiş olan Macaristan Dünya Expo'sunun 50. yılı münasebetiyle Macaristan'ın, 2021 yılında "World of Hunting and Nature Exhibition, Hungary 2021" adlı Avcılık ve Doğa Expo'sunu düzenleyeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
FUAR BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Yurt İçinde Fuarların Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslara göre Ana Fuar Takvimi, Birlik tarafından ilgili yıldan bir önceki yılın Eylül ayı içerisinde ilan edilen liste olarak tanımlanmakta olduğu belirtilmiştir.

Devamını Oku
YURT İÇİ FUARLAR HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 2020 yılı fuar takviminde yer alan fuarlardan Temmuz ve Ağustos ayında kapalı alanda düzenlenmesi planlananların 01 Eylül sonrası döneme ertelendiği, açık alanda düzenlenmesi planlananların ise alınacak önlemler ve uyulması gereken kurallar çerçevesinde 01 Temmuz itibariyle düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
HALAL EXPO NIGERIA (ERTELEME)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; "Halal Expo Nigeria" etkinliğinin 13-15 Ekim 2020 tarihlerine ertelendiği bildirilmiş olup, bahse konu yazı ekte sunulmaktadır.

Devamını Oku
YURTİÇİ FUARLARIN ERTELENMESİ HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda 2020 yılı fuar takviminde yer alan fuarlardan Mayıs ve Haziran ayında düzenlenmesi planlananların 01 Temmuz 2020 sonrası döneme ertelendiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
YURTİÇİNDE FUAR DÜZENLENMESİNE DAİR USUL VE ESASLAR HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; COVID-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında Yurt İçinde Fuar Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslar'a ilişkin aşağıda yer alan tedbirlerin uygulanacağı bildirilmiştir:

Devamını Oku
FUAR İPTAL VE ERTELEME BAŞVURULARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 16 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında yer alan fuarların 1 Mayıs 2020 sonrasına ertelenmesi gerektiği iletilmiş olup, bu dönemde takvimde yer alan fuarların iptal veya erteleme başvurularının yapılması gerektiği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
YURTİÇİ FUARLARININ ERTELENMESİ HAKKINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; fuar takviminde 16 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında yer alan fuarların 1 Mayıs sonrası döneme ertelendiği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BVV TRADE FAIRS BRNO (ÇEKYA)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;Orta Avrupa'nın en büyük sergi ve fuar üssü olan BVV TradeFairsBrno'nun 130.000 metre kare büyüklüğündeki alan ile dünyanın en büyük fuar alanlarından biri olduğu vurgulanarak, 2013 ve 2017 yıllarında düzenlenen çeşitli fuarlarda Türkiye'nin de "partner ülke" olduğu bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAMERUN 4. SAVİ TAVUKÇULUK FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;7-9 Mayıs 2020 tarihlerinde Kamerun'da Savi – Tavukçuluk Fuarının dördüncüsünün düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DUSSELDORF TUBE - WIRE 2020 FUARLARI

Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;30 Mart – 03 Nisan 2020 tarihleri arasında Düsseldorf’ta, Tube 2020 Fuarı’nın Wire 2020 Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
48. TRABLUS ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda;Libya Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı'nın 2-12 Nisan 2020 tarihlerinde 48. Trablus Uluslararası Fuarı'nı düzenlemeyi planladığı, söz konusu fuara şirketler, sanayiciler, ithalatçılar ve kamu sektörü yetkililerinin katılabileceği belirtilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler