İRAN HURMA FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 12-16 Şubat 2019 tarihleri arasında İran'ın Şiraz kentinde 1. Hurma ve İlgili Sektörler Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
MEKSİKA HAVACILIK FUARI (FAMEX)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 24 - 27 Nisan 2019 tarihleri arasında Meksika'nın Santa Lucia Eyaletinde Meksika Havacılık Fuarı'nın (FAMEX) düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN PETROL FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 19 - 22 Şubat 2019 tarihleri arasında İran'ın Mazenderan şehrinde Niavaran Caspian Uluslararası Ticaret Merkezi'nde Uluslararası Petrol, Gaz, Rafine, Petrokimya ve İlgili Sanayiler Fuarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN EXPO TURKEY

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 21 - 22 Şubatt 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde Pakistan Expo in Turkey Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KAYSERİ TARIM FUARI

Atlas Uluslararası Fuarcılık’tan Odamıza intikal eden yazıda; Kayseri Organize Sanayi Fuar ve Kongre Merkezi’nde 07 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında 14. Kayseri Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın  düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İİT ÜYESİ ÜLKELER İÇİN 16. TİCARET FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 07-13 Nisan 2019 tarihinde Irak'ta Bağdat Uluslararası Fuar Alanında (Baghdat Internaitional Fair Ground) İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üyesi Ülkeler için 16. Ticaret Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KOSOVA ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 24-26 Nisan 2019 tarihlari arasında Kosova Uluslararası Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN DREAM EXPO

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın başkenti İslamabad'da Dream Expo Pakistan Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 02 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Pakistan'ın Lahor şehrinde 16.Uluslararası Asya Sağlık ile 6. Uluslararası Asya İlaç  Fuar ve Konferansı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SITIC AFRİCA 2019

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Tunus'un başkenti Tunus'ta SITIC AFRICA 2019 Afrika Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
İRAN FUARLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 21 Mart 2019 - 16 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek fuarlar bildirilmiştir. Bahse konu fuarlara ilişkin liste yazımız ekindedir.

Devamını Oku
İRAN GAZ FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 27-30 Ağustos 2019 tarihleri arasında Tahran'dsa Shahre Aftab Fuar Merkezi'nde 20. Uluslararası Gaz ve İlgili Sanayiler Sergisi'nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI HURMA FESTİVALİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 24 Nisan - 04 Mayıs 2019 tarihleri arasında Katar Belediye ve Çevre Bakanlığı tarafından "2019 Uluslararası Hurma Festivali"nin Katar'ın başkenti Doha'da düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
52. CEZAYİR ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 18 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında Cezayir "Pins Maritime" Sergi Sarayı'nda 52. Cezayir Uluslararası Fuarı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
26. TİRAN ULUSLARARASI FUARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Arnavutluk'un Başkenti Tiran'da geçtiğimiz dönemde beş kez Türk Ürünleri Fuarları gerçekleştirildiği, sektör temsilcilerinin talepleri doğrultusunda bölgenin en önemli uluslararası platformu olarak bilinen "26. Tiran Uluslararası Fuarı"nın Türkiye Milli İştiraki İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler