IRAK'TA YATIRIM İMKANLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Irak'ın Kut şehrinde yer alan ve Vasit Vilayetinde bulunan en büyük alışveriş merkezi olma özelliği taşıyan Dubai Alışveriş Merkezi gibi tamamlanmış yatırım projelerinde perakende satış noktaları açmaya davet ettiği belirtilmiştir.

Devamını Oku
PAKİSTAN DENİZAŞIRI YATIRIM KONGRESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Pakistan Denizaşırı Yatırım Kongresi'nin 17 Mart 2019 tarihinde İslamabad'daki Cinnah Kongre Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
KOLOMBİYA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ FORUMU

Kolombiya Büyükelçiliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 03 - 05 Nisan 2019 tarihleri arasında Kolombiya’nın Bogota şehrinde İş Dünyası İkili İş Görüşmeleri Forumu’nun düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 05 - 06 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul'da 6. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi'nin düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ÖZBEKİSTAN RESMİ YETKİLİLER VE ÖZEL SEKTÖR HEYETİ İLE TOPLANTI VE İKİLİ GÖRÜŞMELER

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 15:45 – 17:45 arasında River Plaza'da Özbekistan Resmi Yetkililer ve Özel Sektör Heyeti ile Toplantı ve İkili Görüşmeler gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DÜNYA HELAL ZİRVESİ İSTANBUL 2019

Discover Events’ten Odamıza intikal eden yazıda; 28 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihleri arasında 7.İİT Helal Fuarının ve Dünya Helal Zirvesi İstanbul 2019 organizasyonunun, Sayın Cumhurbaşkanımızın yüksek himayelerinde gerçekleşeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
BULGARİSTAN E-ARABULUCULUK UYGULAMASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası'nın bir Avrupa Birliği projesi olan "e-mediation / e-arabuluculuk" hizmeti vermeye başladığı bildirilmiştir.

Devamını Oku
ESTONYA OTOMOTİV TEDARİK SANAYİ, YAZILIM VE İNOVASYONLARI ALANINDA İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 26 Şubat 2019 tarihinde DEİK-River Plaza İstanbul'da "Estonya Otomotiv Tedarik Sanayi, Yazılım ve İnovasyonları Alanında İşbirliği Toplantısı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
CERN İHALE DUYURUSU

Avrupa Nükleer Araştırma Örgütü (CERN) Türkiye Sanayi İrtibat Ofisinden Odamıza intikal eden yazıda; ekte detayları verilen ihale bilgileri iletilmiştir.

Devamını Oku
NEPAL YATIRIM KONFERANSI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 29 - 30 Mart 2019 tarihleri arasında Nepal'in başkenti Katmandu'da Nepal Yatırım Konferansı'nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TEKNOPARK FAALİYETLERİNDE MALİ UYGULAMALAR EĞİTİMİ

Erciyes Teknopark A.Ş.’den Odamıza intikal eden yazıda; 29 Şubat 2019 Salı günü, 14:00 - 17:30 saatleri arasında Tekno 5 Konferans Salonunda Teknopark Faaliyetlerinde Mali Uygulamalar Eğitimi düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TİCARİ İŞBİRLİĞİ VE TEKNOLOJİ TRANSFER DUYURULARI

Erciyes Teknopark Teknoloji Transfer Ofisi’nden Odamıza intikal eden yazıda, Avrupa İşletmeler Ağı (EEN) tarafından dünyanın 54 ülkesinde yayınlanan haftanın güncel ticari işbirliği ve teknoloji transferi duyuruları bildirilmiştir.

Devamını Oku
KIRGIZİSTAN CUMHURİYETİ’NDE TARIMSAL ÜRETİM VE ENERJİ ALANINDA YATIRIM OLANAKLARI

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 20 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 13:30 – 16:00 arasında DEİK ofisinde (River Plaza, İstanbul) “Kırgızistan Cumhuriyeti’nde Tarımsal Üretim ve Enerji Alanında Yatırım Olanakları” başlıklı toplantı gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKMEN KİMYA İHALESİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Türkmenistan'ın Ahal Vilayeti Tecen şehrinde Türkmen Kimya Devlet Kurumu tarafından "Azot-Sülfat Gübreleri (Urea-ES)" üretim tesisinin inşaatı için anahtar teslim uluslararası bir ihalenin açıldığı bildirilmiştir.

Devamını Oku
EKVATOR STA GÖRÜŞ TALEBİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye - Ekvator Serbest Ticaret Anlaşması (STA) müzakerelerinin canlandırılması amacıyla, Ekvator Üretim, Dış Ticaret, Yatırımlar ve Balıkçılık Bakanı Pablo Campana Saenz'in Ülkemize bir ziyaret gerçekleştireceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler