ALMANYA EKONOMİ TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 06 Mart 2019 tarihinde TOBB İkiz Kulelerde "meslek Eğitiminde Önemli Fırsat : Dijitalleşme" temalı Ekonomi Toplantısı gerçekleşeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ŞİLİ PAZARI & İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK SEKTÖRÜ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 08 Mart 2019 tarihinde, 09.00 – 11.00 saatleri arasında İstanbul Swissotel The Bosphorus’da Şili Pazarı & İnşaat ve Müteahhitlik Sektörü hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TİCARİ İŞBİRLİĞİ VE TEKNOLOJİ TRANSFER DUYURULARI

Erciyes Teknopark Teknoloji Transfer Ofisi’nden Odamıza intikal eden yazıda, Avrupa İşletmeler Ağı (EEN) tarafından dünyanın 54 ülkesinde yayınlanan haftanın güncel ticari işbirliği ve teknoloji transferi duyuruları bildirilmiştir.

Devamını Oku
GUATEMALA EKONOMİ BAKANI SN. ACİSKLO VALLADARES URRUELA'NIN ÜLKEMİZİ ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; Guatemala Ekonomi Bakanı Sn. Acisklo Valladares Urruela'nın 2019 yılının Mayıs ayında Ülkemizi ziyaret edeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
RUSYA FEDERASYONU TANITIM TOPLANTISI VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 14 Mart 2019 Perşembe günü 14:30-18:00 saatleri arasında River Plaza'da "Sverdlovsk Bölgesi Tanıtım Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri" gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
YUNANİSTAN İŞ KONSEYİ RESEPSİYONU

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; 21 Mart 2019 Perşembe günü Selanik'te saat 18:30'da "Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Resepsiyonu" gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
SVERDLOVSK BÖLGESİ BAŞKAN YARDIMCISININ ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Odamıza intikal eden yazıda; 12 Mart 2019 Salı günü, saat 16:00'da TOBB İkiz Kuleler'de, RF Sverdlovsk Bölgesi Birinci Başkan Yardımcısı Aleksey Orlov'un bir ziyaret gerçekleşeceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKİYE - BELARUS KEK TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye - Belarus Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 10. Dönem Toplantısının önümüzdeki dönemde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
ICC AVRUPA KONFERANSI

Devamını Oku
UKRAYNA 3. ULUSLARARASI EKONOMİK FORUM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14 - 15 Mart 2019 tarihleri arasında Ukrayna'nın Khmelnytskyi şehrinde "Khmelnytskyi Yatırım Fırsatları temalı" 3. Uluslararası Ekonomi Forumu'nun düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
DİJİTAL ÇAĞDA TÜRKİYE İÇİN FIRSAT ARAYIŞLARI

Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesinden Odamıza intikal eden yazıda; 27 Mart 2019 Çarşamba günü İstanbul Swissotel'de Dijital Çağda Türkiye için Fırsat Arayışları: Kamu Politikaları, İnovasyon ve Büyüme” konulu Uluslararası Konferansı düzenleneceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
AFGANİSTAN MİLLİ TEDARİK İDARESİ TALEBİ

Devamını Oku
İTHALATTA İHRACATÇI KAYIT SİSTEMİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; ithalat denetimlerinin etkinliği ve ülkemize ihracat yapan yurtdışındaki yabancı firmaların izlenebilirliğinin arttırılması amacıyla bu firmalar için "İthalatta İhracatçı Kayıt Sistemi" (İİKS) programının oluşturulduğu belirtilmiştir.

Devamını Oku
GÜNEY AFRİKA PROJELERİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Afrika Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanlığı bünyesindeki Yatırım Ofisi (InvestSA) tarafından Pretoria Büyükelçiliğimiz ile temasa geçilerek, iki adet yatırım projesine ilişkin ülkemiz ile işbirliği yapma arzusunda oldukları ifade edilmiştir.

Devamını Oku
TÜRKİYE - RUSYA KEK TOPLANTISI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Türkiye - Ruya Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 16. Dönem Toplantısının önümüzdeki dönemde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Devamını Oku
Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız