ESTONYA LATİTUDE 59 KATILIMI

02 Nisan 2024

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; DEİK / Türkiye – Estonya İş Konseyi ve Enterprise Estonia iş birliğiyle 22-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tallinn/Estonya’ya bir bilgi iletişim teknolojileri (ICT) ve girişimcilik heyeti ziyareti gerçekleştirilecek olup, program çerçevesinde Latitude59 etkinliğine indirimli katılım imkânı sağlanacağı bildirilmiştir.

Her yıl 3 binin üzerinde katılımcıyı ağırlayan Latitude59, 65'ten fazla ülkeden gelen girişimcilere, yatırımcılara ve teknoloji uzmanlarına ilham vermek için tasarlanmış bir platform olarak yapay zeka, blockchain, finansal teknoloji, sağlık teknolojileri, dijital pazarlama ve daha birçok alanda 100'den fazla konuşmacı tarafından sunulan konuşma ve paneller ile katılımcılara sektörün en son gelişmeleri hakkında bilgi edinme fırsatı sunduğu ifade edilmiştir.

Ziyaret kapsamında 22-24 Mayıs 2024 tarihlerinde Enterprise Estonia ve Association of Information Technology and Telecommunications (ITL) temsilcileriyle ve Estonyalı firmalarla B2B görüşmeleri düzenleneceği belirtilmiştir.

LATITUDE59 katılımı için sağlanan DEİK’e özel ayrılan indirimli biletler için katılımcı firmalarımızın başvuru formunun doldurulmasını takiben DEİK ile irtibata geçmesi ve promosyon kodunu almaları gerektiği vurgulanmıştır.

Girişimcilik ve bilgi iletişim teknolojileri alanında önemli fırsatların bulunduğu Estonya ziyaretine katılmak isteyen firma temsilcilerinin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1763/22013 link adresinde yer alan başvuru formunu katılım koşulları çerçevesinde eksiksiz doldurması hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler