T.C. CUMHURBAŞKANI SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN CEZAYİR ZİYARETİ VESİLESİYLE CEZAYİR- TÜRKİYE İŞ FORUMU KATILIM FORMU

14 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan yazıda, T.C. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki resmi heyetin Cezayir ziyareti vesilesiyle, Ticaret Bakanlığımız koordinasyonunda ve DEİK organizasyonunda, 21 Kasım 2023 tarihinde, Cezayir CIC Alger Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanımız, Cezayir Cumhurbaşkanı Sn. Abdülmecid Tebbun ve T.C. Ticaret Bakanımız Sn. Prof. Dr. Ömer Bolat'ın teşrifleriyle “Cezayir-Türkiye İş Forumu”’ gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmektedir.

Sanayi, tarım, balıkçılık, müteahhitlik, sağlık, enerji, yenilenebilir enerji, lojistik, altyapı, ticaret, teknoloji, turizm, madencilik ve hizmet sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katılımında fayda görülen Forum kapsamında, sunumların ve B2B ikili iş görüşmelerinin düzenleneceği belirtilmektedir.

Söz konusu İş Forumuna ilişkin güncel programın ve etkinliğin gerçekleşeceği yerin bilahare bildirilecek olduğu, katılım sağlamak isteyen firmaların uçak ve otel rezervasyonları ile vize işlemlerini münferit olarak gerçekleştirmesi gerektiği ifade edilmektedir.

Katılım sağlamak isteyen firmaların aşağıdaki linkten kayıt formunu 16 Kasım 2023, Perşembe günü saat 18.00’e kadar doldurmaları gerektiği belirtilmektedir.

Detaylı bilgiye https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1656/20937 link adresinden ulaşılabildiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler