TÜRKMENİSTAN YATIRIM TURİZM VE İŞ FORMU 24-25 KASIM 2023

13 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Girişimciler Odası'ndan (ATAMEKEN) alınan bir yazıda, 24 - 25 Kasım 2023 tarihlerinde Kazakistan'ın Türkistan şehrinde, Uluslararası Yatırım, Turizm ve Ekonomi Forumu'nun düzenleneceği bildirilmektedir.

Bahse konu toplantıya katılacak Kazakistan Cumhuriyeti Bakanları arasında, Milli Ekonomi Bakanı Sn. Alibek Kuantyrov, Ulaştırma Bakanı Sn. Marat Karabayev, Tarım Bakanı Sn. Saparov Aidarbek, Su Kaynakları Bakanı Sn. Nurzhan Nurzhigitov, Ticaret ve Entegrasyon Bakanı Sn. Arman Shakkaliyev ve Türkistan Valisi Sn. Darkhan Satybaldy yer almaktadır.

Türkçe-Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik 24-25 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkistan şehrinde gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir. Katılım teyidinin en geç 20 Kasım 2023 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine iletilmek üzere Odamıza (nbozsoy@kayso.org.tr, Tel: 0352 245 10 50 dahili 1413) iletilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek: Türkistan Yatırım Turizm ve İş Formu Başvuru Formu için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler