14.TÜRK-ARAP EKONOMİ FORUMU (TAF14)

26 Eylül 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 14. Türk-Arap Ekonomi Forumu (TAFI4), Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destek ve himayelerinde, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek'in ev sahipliğinde, T.C. Dışişleri Bakanlığı, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi (CYO) resmi destekleri ve TOBB işbirliğiyle, 8 Kasım 2023 Çarşamba günü, İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda düzenleneceği bildirilmiştir.

Bugüne kadar düzenlenen 13 zirvede, 10 Başbakan, 105 Bakan ve 10.000'in üzerinde katılımcıyı ağırladığı vurgulanmış olan TAF, "İşbirliğinde Yeni Dönem" temasıyla düzenlenecek 14. Zirvesi'nde de hükümet üyelerini, bölgemizin üst düzey kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getireceği, yeni bir döneme giren Türkiye ile Arap ülkeleri arasındaki ekonomik ilişkilerin yol haritasının paylaşılacağı ifade edilmiştir.

Finans, yatırım, savunma, fintek, enerji, sanayi, teknoloji, gıda ve inşaat gündemleriyle toplanacak TAFI4'ün "Kayıt Formu" ekte iletilmekte olup, eksiksiz doldurulmuş formun info@tafclub.com ve m.efe@tafclub.com e-posta adreslerine iletilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Kayıt Formu

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler