CO-MATCHİNG İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ETKİNLİĞİ

09 Ağustos 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Avrupa İşletmeler Ağı kapsamında Kocaeli Ticaret Odası ve Doğu Marmara ABİGEM işbirliğinde organize edilen Co-Matching İkili İş Görüşmeleri Etkinliği, 24 Ağustos 2023 tarihinde b2match platformu üzerinden online olarak gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Bu yıl altıncısının düzenlenecek olduğu Co-Matching İkili İş Görüşmeleri Etkinliği kapsamında çeşitli ülkelerden firma temsilcilerinin Türkiye pazarında stratejik ortak bulmak ve yatırım- ticaret ortamını değerlendirmek üzere sanal ortamda firmalarımız ile bir araya geleceği ifade edilmiştir.

Yerli firmaların ürün, proje ve hizmetlerini sunma, yurtdışı bağlantıları ile iş geliştirme, yeni ticari ve teknolojik işbirlikleri ve proje ortaklıkları kurma imkânı bulacağı vurgulanmış olan programa katılımın ücretsiz olduğu iletilmiştir.

Bahse konu etkinliğe katılımın düşünülmesi halinde https://co-matching2023.b2match.io/ link adresi üzerinden profilinizi sisteme İngilizce olarak kaydedilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler