ASEAN ÜLKE TOPLANTILARI: ENDONEZYA

20 Temmuz 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) liderliğinde, Adana Sanayi Odası, Aydın Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde yürütülen "Güneydoğu Asya Birliği Üye Ülkeleri (ASEAN) ile Türkiye Arasında İş Diyaloğu Platformu Kurulması Projesi", Türkiye ile ASEAN üye devletleri arasında ekonomik, sosyal ve kültürel' alanlarda diyalog ve bütünleşme yaratacak sürdürülebilir araçların, yaratılmasını amaçlandığı belirtilmiştir.

Proje kapsamında, Endonezya'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz Burak Avcı ile Endonezya Ticaret ve Sanayi Odası İkili Komiteler Daire Başkanı Agus Nuruddin'in katılımlarıyla 21 Temmuz 2023 Cuma günü 10:00-11:30 saatleri arasında "Endonezya Ülke Toplantısı" düzenlenecektir.

Toplantının Gıda ve İçecek Sektörü Paneli kısmında, Türk Meyve Suyu Endüstrisi Derneği Genel Sekreteri İpek İşbitiren ile Endonezya Gıda ve İçecek Sektörü Derneği Başkanı Adhi S.Lukman yer alacaktır.

Online olarak gerçekleşecek toplantıya https://forms.office.com/r/VJs10aWdkx linki üzerinden kayıt yaptırılması gerekmekte olup toplantı bilgilerinin aşağıda yer aldığı hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Katılım linki:

https://tobb-org.zoom.us/j/93383900744?pwd=YU5LbDdxNWg3bjZKa1BTZ1c1MzVPQT09

Toplantı Kimliği: 933 8390 0744

Parola: 360112

Ek: Ülke Toplantıları-Endonezya toplantı görseli için tıklayınız..

 

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler