E-İHRACAT PROGRAMI

18 Temmuz 2023

Sayın Üyemiz,

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazıda; Firmaların günümüzün küreselleşen ve dijitalleşen dünyasında; sınırların ötesindeki müşterilere kolayca ulaşabilme, ürün ve hizmetlerini uluslararası pazarlara açabilme, daha geniş bir müşteri tabanına erişim, rekabet avantajı, büyüme potansiyelini artırma gibi konularda birçok olanak sağlayan e-ihracat stratejisi hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla uygulamalı e-ihracat programı düzenleneceği belirtilmiştir.

Bahsi geçen "1 Günlük Uygulamalı E-İhracat Çalışma Programı" 21 Temmuz 2023 Cuma günü 10:00-17:00 arasında Akdeniz İhracatçı Birlikleri Kayseri İrtibat Bürosu'nda gerçekleştirilecek olup programa katılım ücreti firma başı 1.500,00-TL+ KDV'dir. Program içeriği Ek'te iletilmekte olup her firmadan en fazla 3 temsilci katılım sağlayabilecektir.

Bu çerçevede, katılım sağlamak isteyen firmaların 19 Temmuz 2023 mesai bitimine kadar e-ihracat@akib.org.tr adresine katılım teyidi vermeleri ve katılım ücretini teyit sonrası taraflarına iletilecek hesaba yatırmaları gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek: Çalışma Programı için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler