KAYSO’da E-İhracat Semineri Düzenlendi

09 Haziran 2023

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) eğitim hizmetleri kapsamında, Alibaba.com Türkiye İş Ortağı TradeFive Ceo’su Emrah Cora'nın sunumu ile "E-İhracat" konulu seminer düzenlendi.

KAYSO üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını yapan KAYSO Genel Sekreteri İsmail Tartuk, Kayseri’nin 6000 yıllık bir ticari geleneğe sahip olduğunu ancak artık geleneksel yöntemlerden kurtulup, dijitalleşme tarafına ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi.

E- Ticaretin pandemi ile birlikte daha fazla önem kazındığına dikkat çeken Tartuk, “Biz Kayseri olarak ihracatımızın büyük bir kısmını Avrupa’ya yapıyoruz. Avrupa’nın gündeminde de yeşil dönüşüm ve dijital dönüşüm var. İnşallah bu seminer dijital dönüşüm tarafında farkındalığımızı daha da artıracaktır. Verecekleri bilgilerden dolayı TradeFive Ceo’su Emrah Bey’e ve katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sunumlarını yapmak üzere kürsüye gelen TradeFive Ceo’su Emrah Cora, Alibaba’nın kuruluş serüveni, dünya ve Türkiye’deki faaliyetleri, pazar hacmi, işletmelere ticarette sağladığı kolaylık ve avantajlar gibi konularda katılımcılara bilgi verdi.

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler