“Yeni Normalde Liderlik ve Profesyonel Gelişim" Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi

05 Haziran 2023

Kayseri Sanayi Odası KAYSO Akademi faaliyetleri kapsamında firmaların üst düzey yöneticilerine yönelik, Ostim Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünsal Sığrı'nın sunumu ile "Yeni Normalde Liderlik ve Profesyonel Gelişim" konulu eğitim semineri düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Baloğlu, KAYSO Akademi kapsamında Kayseri Sanayi Odası’nın üyelerine yönelik olarak düzenleyeceği eğitim programının ilkini gerçekleştireceklerini belirterek, “Bundan sonrada üyelerimize yönelik eğitim programlarımız devam edecek. İnşallah en iyi şekilde istifade ederiz. Ben şimdiden Sayın Hocamıza ve siz değerli katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 Sunumlarını yapmak üzere kürsüye gelen Ostim Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünsal Sığrı, başarılı ve huzurlu bir kurum nasıl olunur, liderliğin zorluğu, rekabet-işbirliği-sinerji, liderlik süreçlerinde işlerin yönetiminde yaşanan zorluklar ve kişisel profesyonel gelişim yol haritası gibi konularda katılımcılara bilgiler verdi.

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler