“Kayseri ve Türkiye İçin Çalışıyoruz”

29 Mayıs 2023

Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi ve İncesu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve Mimarsinan OSB Müteşebbis Heyet Üyelerinin katılımı ile Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Mimarsinan OSB Müteşebbis Heyet Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Mimarsinan OSB’nin Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, “Mimarsinan OSB’de kurulduğu günden bu güne kadar çok güzel işlere imza attık. Sanayicilerimiz her şeyin en iyisine layık. Biz de bu güvene layık olmak için gece-gündüz çalışarak bölgemizi gerek alt yapı gerekse üst yapı anlamında Türkiye’de örnek gösterilecek bölge haline getirdik. Kurulduğu günden bu güne kadar emeği geçen tüm Başkanlarımıza, Yöneyim Kurulu Üyelerine, Müteşebbis Heyet Üyelerine ve bölge personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

İstişare kültürünün önemine dikkat çeken Başkan Büyüksimitci, “Kayseri’de de Türkiye’de de birliğe ihtiyacımız var. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Birlikte çalışıp sorunlarımıza birlikte çözüm üreteceğiz. Kayseri istişare kültürüne sahip bir ilimiz. Bundan sonra da istişare ve uyum içerisinde şehrimizin ve ülkemizin kalkınması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler