ZİRAAT BANKASI BUSİNESS KART "EL VERİN EV YAPALIM" KAMPANYASI

05 Mayıs 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince deprem bölgesinde kalıcı konutlar yapılması amacı ile "El Verin Ev Yapalım" kampanyasının başlatıldığı ve kampanyaya kredi kartı ile sanal pos aracılığıyla katılım sağlanabileceği belirtilmektedir.

Ziraat Bankası Sanal Pos ile tahsilat konusunda sadece bu kampanyada kullanılmak üzere 18 ay taksit imkanı sunan Ziraat Bankası Business kartı devreye alacaktır.

Kampanyaya destek olmak ve Ziraat Bankası Business kartın 18 ay taksit imkanından faydalanmak isteyen Üyelerimiz için Ziraat Bankası Business kart çıkartılması konusunda kolaylık sağlanacaktır.

Bu kart ile yapılacak yardımların tamamı depremzedeler için yapılacak konut yapımı için kullanılacak, faiz ve komisyon uygulanmayacaktır.

TOBB tarafından başlatılan "El Verin Ev Yapalım" kampanyası dahilinde, depremzedelere destek vermek için 18 ay taksit imkanı sunan Ziraat Bankası Business kartını almak isteyen siz değerli Üyelerimizin ekte verilen formu doldurarak Odamıza başvuru yapması gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek: Ziraat Bankası Business Kart "El Verin Ev Yapalım" Kampansı formu için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler