DEİK_ SUUDİ ARABİSTAN - TÜRKİYE İŞ FORUMU

06 Mart 2023

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’un 18-20 Mart 2023 tarihlerinde Suudi Arabistan’ı resmi ziyareti kapsamında, 19 Mart 2023, Pazar günü Riyad’da DEİK ve Suudi Arabistan Ticaret Odaları Federasyonu (FSC) koordinasyonunda “Suudi Arabistan-Türkiye İş Forumu” gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

T.C. Ticaret Bakanımız ve Suudi Arabistan Krallığı Ticaret Bakanı Dr. Majid Bin Abdullah Al Qasabi’nin teşrif edeceği İş Forumu’na; Altyapı, İnşaat, Makine ve Makine Ekipmanları, Dijital Teknolojiler, Gıda, Tarım ürünleri, Hayvancılık, Besi ve Yem, Üretim Makinaları, İlaç, Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri, Mücevherat, Elektronik Aletler, Otomotiv ve Oto Parçaları sektörlerinde faaliyet gösteren Türk ve Suudi firmalarının katılım sağlaması beklendiği bilgisi verilmiştir.

Program kapsamında ayrıca, Sayın Bakanımız tarafından 19-21 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın açılışının yapılacağı belirtilmiştir.

İkili iş görüşmelerinin de düzenleneceği Foruma katılmayı arzu eden firmaların en geç 10 Mart 2023, Cuma günü mesai bitimine kadar katılım formunu doldurmaları gerektiği belirtilmiş olup detaylı bilgi için irtibat bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,


 

Detaylı bilgi için:
Aslıhan Berra Helvacı, İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı,

E-posta          : odokorfezbolgesi@deik.org.tr

Telefon          :0212 339 50 73

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Taslak Program (1 sayfa)

Sponsorluk Dosyası (1 sayfa)

Firma Bilgi Notu-TR

Firma Bilgi Notu-EN

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler