TÜRKİYE - TACİKİSTAN İŞ FORUMU

16 Ocak 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Tacikistan Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Sherali Kabir'in Ankara ziyareti kapsamında, Sn. Sherali Kabir ve beraberindeki heyetin katılımıyla, 19 Ocak 2023 Perşembe günü, 14.00-15.30 saatleri arasında, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 numaralı salonlarında TOBB organizasyonunda Türkiye-Tacikistan İş Forumu’nun düzenleneceği bildirilmiştir.

Forumda Tacikistan'daki yatırım fırsatlarının tanıtılacağı bir sunum gerçekleştirileceği belirtilmiş olup, Tacik yetkililerle soru-cevap imkanının sunulacağı bilgisi verilmiştir.

Ayrıca, Forumun Açılış Oturumundan önce, ekte yer alan Tacik firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebileceği ve Forumda ikili görüşmeler esnasında tercüme hizmeti sağlanacağı açıklanmıştır.

Foruma katılmayı arzu eden firmaların ekte yer alan Katılım Formunu en geç 18 Ocak 2023 Çarşamba günü öğle saatine kadar TOBB’a (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) eksiksiz bir şekilde doldurarak iletmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte, güncel programın, katılım bildiren firma temsilcilerine bilahare e-posta yoluyla iletileceği vurgulanmıştır.

Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Tacikistan Katılımcı Listesi (1 sayfa)

Katılım Formu (1 sayfa)

Taslak Program (1 sayfa)

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler