TÜRKİYE – AZERBAYCAN TARIM FORUMU

22 Haziran 2019

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; T.C. Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin Azerbaycan’a resmi ziyareti çerçevesinde 09 - 11 Aralık 2018 tarihleri arasında Bakü’ye özel sektör heyet ziyareti ve Türkiye – Azerbaycan Tarım Forumu düzenleneceği bildirilmiştir.

Taslak programı ekte sunulmuş olan söz konusu ziyaret çerçevesinde Bakü’de 10 Aralık 2018 tarihinde  T.C. Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin onur konuğu olarak açış konuşması yapacağı International AgTech and Green Energy Forumu’na özel sektör heyetinin katılımı, 11 Aralık 2018 tarihinde ise DEİK ve Azerbaycan’da İhracat ve Yatırımların Teşviki Fonu (Azpromo) işbirliğinde Bakanımız Sayın Pakdemirli, Azerbaycan Tarım Bakanı Sayın İnam Kerimov ve Azerbaycan Ekonomi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev’in  teşrifleri ile düzenlenecek Türkiye – Azerbaycan Tarım Forumu ve sektör temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edileceği ifade edilmiştir.

Bahse konu ziyarete katılımın düşünülmesi halinde 07 Aralık 2018, Cuma günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/816/11913 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Ziyaret hakkında detaylı bilgi ve taslak program, yazımız ekinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

 

05.12.2018

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Detaylı Bilgi

Taslak Program

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız