ROMANYA - TÜRKİYE İŞ FORUMU

21 Haziran 2019

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) Odamıza intikal eden yazıda; T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın 08 Şubat 2019 tarihinde Bükreş’e gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında Romanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (CCIR) Romanya - Türkiye İş Forumu gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Romanya’da ağır sanayi, otomotiv ve yan sanayi, tekstil, elektrik – elektronik, ağaç işleme, inşaat malzemeleri, tarım, perakendecilik, ulaştırma(otoyollar, demiryolu, havaalanları, kentsel ve sosyal altyapı), turizm, tarım ve hayvancılık, finans, sağlık ve sağlık turizmi, inşaat (konut, alışveriş merkezi, gayrimenkul, otel), tekstil, çelik, çimento, lastik sanayileri ve medya alanlarında yatırım ve iş birliği imkanlarının bulunduğu ifade edilmiştir.

Romanya’nın önde gelen firma temsilcileri ile ikili görüşme imkanının bulunacağı vurgulanmış olan  toplantının taslak programı yazımız ekinde yer almaktadır. 

Bahse konu etkinliğe katılımın düşünülmesi halinde 06 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 12:00’ye kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/845/12223 link adresinde yer alan kayıt formunun doldurulması hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,
 

 

31.01.2019

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Taslak Program

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler