G20 TIWG ÇALIŞMALARI İYİ UYGULAMALARIN PAYLAŞILMASI

21 Haziran 2019

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; G20 Ticaret ve Yatırım Grubu'nun (Trade and Investment Working Group - TIWG) ilk toplantısının 15-16 Ocak 2019 tarihleri arasında Japonya'da yapıldığı belirtilmiştir.

Söz konusu toplantıda sürdürülebilir ve kapsayıcı büyümenin sağlanmasına yönelik üye ülkelerde izlenen iyi politika örneklerinin ve özel sektörün uyguladığı başarılı projelerin paylaşılmasının kararlaştırıldığı bildirilmiştir.

Yazıda devamla, anılan politikaların ve projelerin Mart ayı sonunda Japonya Dönem Başkanlığı'na iletilmesi, 10-11 Nisan 2019 tarihlerindeki2. TWIG Toplantısı'nda görüşülmesi ve Haziran ayında yapılacak G20 Ticaret ve Dijital Ekonomi Bakanları Toplantısı'nda sunulmasının planlandığı ifade edilmiştir.

Bu itibarla, sürdürülebilir ve kapsayıcı büyümenin sağlanmasına yönelik uyguladığınız iyi politikaların ve başarılı projelerin yazımız ekindeki formata uygun olarak 26 Mart 2019 Salı günü mesai bitimine kadar Odamızın 245 10 40 numaralı faksına veya yyilmaz@kayso.org.tr e-posta adresine iletilmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,
 

22.03.2019

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler