KAYSO Disiplin Kurulu Seçimleri Gerçekleştirildi

14 Ekim 2022

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Disiplin Kurulu Başkanlık Seçimleri Odamız hizmet binasında gerçekleştirildi. Geçen dönem Disiplin Kurulu Başkanı olan Mehmet Durak, disiplin kurulu üyelerinin oyları ile tekrar başkan seçildi.

Seçimlerden sonra açıklama yapan KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Oda seçimlerimizi demokratik bir ortamda, olgunluk içerisinde, sanayicilerimize yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Bugün de Sayın Mehmet Durak, disiplin kurulumuzun oyları ile yeniden başkanlığa seçildi. Kendisini tebrik ediyor, başarılı bir dönem diliyorum. Aynı zamanda Odamızın diğer organlarında görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, sanayicilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

İnsan sağlığının önemine vurgu yapan Başkan Büyüksimitci, “Bildiğiniz gibi Oda/Borsalarımızda disiplin kurulunun görevi, meslek onuruna veya meslek düzen ve geleneklerine uygun şekilde davranmayanlara verilecek disiplin ve para cezalarını düzenlemektir. Bu manada geçen dönem gıdacılarımızla ilgili disiplin kurulumuzun çalışmaları olmuştu. İnşallah bu dönem kendilerine fazla iş düşmez. Düşerse de geçen dönem olduğu gibi bu dönemde hiç taviz vermeden, disiplin kurulumuz gereğini yapacaktır. Çünkü insan sağlığı bizim için her şeyin üzerindedir” şeklinde konuştu.

Seçimlerin ardından KASO Disiplin Kurulu Üyeleri şu şekilde oluştu

H. Mehmet Durak (Başkan)

Metin AYVAZ

Hamdi ATAY

Ahmet KÜLAHCIOĞLU

Cavit YURTTAŞ

Hüseyin Hakan KINAŞ

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler