ENDONEZYA TİCARET FUARI

13 Ekim 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Endonezya Hükümeti tarafından 37. Endonezya Ticaret Fuarı'nın (Trade Expo Indonesia- TEI) hibrit konseptiyle düzenleneceği belirtilmiş olup, fiziksel olarak 19-23 Ekim 2022 tarihlerinde Endonezya Kongre Fuarı (ICE) BSD City Tangerang'da, çevrimiçi olarak ise 19 Ekim - 19 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

Anılan fuarda, mamul ürünler, sağlık ve güzellik, mobilya ve ev dekorasyonu, moda ve aksesuarlar, tıbbi malzemeler, dijital hizmetler, yiyecek ve içecekler gibi pek çok seçilmiş ürünün sunulacağı bilgisi verilmiştir.

Merak uyandıran ürünlerin sergilenmesinin yanı sıra, söz konusu Fuarda potansiyel uluslararası iş ortaklarını buluşturan İş Forumu ve ikili görüşmelerin de düzenleneceği belirtilmiştir.

Detaylı bilgi için www.tradexpoindonesia.com web sayfasının ziyaret edilmesi ve aşağıda iletişim bilgileri sunulan Endonezya Ankara Büyükelçiliği yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

- Ticaret Ataşesi Bay Eric Nababan (E-posta: atdagankara@gmail.com), Tel: 0531 480 04 98

- Ekonomi Müşaviri Bayan Rahmawati Alih (E-posta: ekonomi.ankara@kemlu.go.id), Tel: 0536 954 63 69

Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler