FAS TARAFINDAN AÇILAN İHALE

27 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; Fas Demir Yolu Ofisi (ONCF) tarafından, 2025-2030 döneminde yılda 10 ila 20 lokomotif alımı, bir lokomotif bakım onarım tesisinin inşası ve üretimi, iç ve dış piyasaya yönelik bir lokomotif üretim tesisinin inşasına ilişkin “İlgililerin Tespiti İhalesi” açıldığı bildirilmiştir.

İhale dosyası kamu ihaleleri portalının (www.marchespublics.gov.ma) ve Fas Demir Yolu Ofisi (ONCF) web sitesinden (www.oncf.ma) temin edilebileceği ifade edilmiştir. İhalede verilen üç hizmetin birbirinden ayrılmaz olduğu; ilgilenebilecek firmaların kamu ihaleleri portalı üzerinden “Cellule COD – Service Global Sourcing, 8 bis, rue Abderrahmane El Ghafiki 10090, Agdal, Rabat” adresine alındı belgesi mukabilinde başvurabileceği ya da taahhütlü posta gönderimi yoluyla başvuru gönderilebileceği belirtilmiştir.

Başvuruların yerel saatle 16 Kasım 2022 saat 09:00’a kadar teslim alınacağı bilgisi verilmiş olup, orijinal duyuru metni ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,


Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler