SATINALMA VE TEDARİKÇİ GELİŞTİRME WEBİNARI

15 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, internet üzerinden 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında "Satın alma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenleneceği belirtilmiş olup, etkinliğe ilişkin davet ekte yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda Siemens, Borusan Mannesman ve Bosch işletmelerinin satın alma ve tedarikçi programları anlatılacak ve bu işletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörlerde veya teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların sorulan cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr e- posta adresine gönderebileceğiniz hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek:Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinar Programı için tıklayınız..

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler