SOMMET HAYVANCILIK ZİRVESİ

07 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 4-7 Ekim 2022 tarihleri arasında, Fransa'nın Clermont-Ferrand şehrinde Avrupa'nın en önemli hayvancılık fuarlarından olan Sommet Hayvancılık Zirvesi'nin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Çok sayıda etçi ve sütçü büyükbaş, küçükbaş toplam 2.000 baş hayvanın bulunacağı bilgisi verilen fuarda tüm yetiştiricilik sektörlerini (genetik ve canlı hayvanlar, hayvan yemi, hijyen ve hayvan sağlığı, sağım malzemeleri ve süt ekipmanları, hizmetler ve yetiştiricilik malzemeleri, barınaklar, yenilenebilen enerjiler, tarım makineleri) kapsayan geniş bir ürün yelpazesinin sunulacağı ifade edilmiştir.

65 ülkeden 95.000 ziyaretçi ve 33 ülkeden gelen toplam 1.510 katılımcıyla gerçekleştirileceği belirtilmiş olan fuar esnasında katılımcı firmalarla ikili görüşmeler yapabilme, bölgenin işletmelerini de (çiftlikler, mezbahalar, suni tohumlama merkezleri, mandıralar, ihracat merkezleri) ziyaret etme imkanı bulunacağı bilgisi verilmiştir. Fuar esnasında, her gün yarım günlük programlar şeklinde olmak üzere toplam 20'den fazla çiftlik ziyaret turu organize edileceği belirtilmiştir.

Fuar hakkında detaylı bilgi ekteki belgede yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,


Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Fuar ile İlgili Detaylı Bilgi (2 sayfa)

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler