MÜSİAD’dan Yönetim Kurulu Başkanımız Büyüksimitci’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

20 Haziran 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

MÜSİAD Kayseri Şubesi yöneticilerini Kayseri Sanayi Odası’nda görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Oda olarak asıl hedeflerimizden biriside üyelerimize hizmet etmek, onların sorunlarına çözüm bulmaktır. Seçimlerimizi tamamladık, daha yeni ve dinamik bir kadro ile yeni dönem çalışmalarımıza başladık. Başta yönetim kurulundaki arkadaşlarım olmak üzere, meclis üyelerimiz ve meslek komitesi üyelerimizle el ele vererek şehrimizin sanayisini bir üst tura taşıma gayretinde olacağız. Bunu yaparken de MÜSİAD gibi sivil toplum kuruluşları ile devamlı istişare halinde olacağız. Hep birlikte önce şehrimizin sonrada ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamış olacağız” dedi.

MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ise Başkanımız Mehmet Büyüksimitci’ye hayırlı olsun dileklerini iletirken, Kayseri’nin menfaatleri doğrultusunda bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Kayseri Sanayi Odası ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını söyledi.

 


11:47, 13.04.2018

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler