İŞKUR İl Müdürü Ayçicek’ten Başkanımız Büyüksimitci’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

20 Haziran 2019

Kayseri Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Ahmet Ayçiçek, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Başkan Mehmet Büyüksimitci, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Ayçiçek’i Odamızda görmekten memnun olduğunu belirterek “Sayın Müdürümüzün ziyaretleri bizi ziyadesi ile memnun etmiştir. İstihdam seferberliği gibi birçok projede zaten İŞKUR il müdürlüğümüzle yakın çalışma içerisindeyiz. Bu birlikteliği önümüzdeki dönemde de devam ettirerek, Kayseri’ye ve ülkemize elimizden gelen katkıyı sunma gayreti içerisinde olacağız. ben kendilerine hem ziyaretlerinden dolayı hem de istihdam seferberliğinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi”

Kayseri Sanayi Odası ile çalışmaktan memnun olduklarını açıklayan İŞKUR Kayseri İl Müdürü Ahmet Ayçiçek ise, sanayicilerin yararına olacak her türlü projeye ellerinden geldiği kadar destek olmaya çalışacaklarını belirterek, Başkan Büyüksimitci’ye yeni görevinde başarılar diledi.

 


02:36, 25.04.2018

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler