AKILLI ŞEHİR PAZARI

25 Temmuz 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza intikal eden yazıda; 2022-2023 Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planında, Akıllı Şehir Pazarının oluşturulmasını, sürdürülebilirliğinin ve işlerliğinin sağlanmasını amaçlayan "Akıllı Şehir Pazarı Oluşturulacaktır" eyleminin yer aldığı bildirilmiştir.

Bu eylem kapsamında yapılacak çalışmalar için dijital bir platform oluşturulması ve bu platformda ekosistem üyesi firmalara ilişkin bilgilerin yayınlanmasının planlandığı bu doğrultuda öncelikle,https://www.akillisehirler.gov.tr/akilli-sehir-pazari-kayit/ adresindeki kayıt formunun firmalar tarafından doldurulması gerektiği belirtilmiştir.

Ayrıca, akıllı şehir alanında faaliyet gösteren firmalara ait akıllı şehir çözümlerinin akıllı şehirlere yönelik faaliyet, ürün, proje vb. bilgilerinin https://www.akillisehirler.gov.tr/wp-content/uploads/AS-Pazari.rar adresinde yer alan video ve sunum giriş materyalleri kullanılarak T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na iletilmesi talep edilmiştir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının Akıllı Şehir Pazarı konulu yazısı

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler