Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akçadırcı’dan Başkanımıza Ziyaret

20 Haziran 2019

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, Şube Müdürleri ve KÜSİ Çalışma Grubu Kayseri İl Temsilcisi Mustafa Türkmen’den oluşan heyet Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürümüzle birlikte Şube Müdürlerimizi Odamızda görmek bizi son derece mutlu etti. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Sanayi İl Müdürümüz Sayın Kamil Beyle şehrimizin ortak sorunları için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle sanayi tarafında iki kurum olarak devamlı istişare içerisinde olacağız. İnanıyorum ki birlikte hareket edersek üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur” dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı ise, Başkanımız Büyüksimitci’ye hayırlı osun dileklerini ileterek, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü olarak sanayicilerin lehine olan her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

 


02:36, 25.04.2018

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız