DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

24 Mayıs 2022

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK ve Odamız koordinasyonunda, Akdeniz İhracatçı Birlikleri ev sahipliğinde ekte yer alan program çerçevesinde 30 - 31 Mayıs / 01 – 02 Haziran 2022 (4 gün) tarihlerinde 14.00-16.00 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

On-Line olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 26 Mayıs 2022 Perşembe günü mesai bitimine kadar Başvuru Formu adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan devlet yardımları, Ticaret Bakanlığı’nın güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Kayıt yaptıran üyelerimizin e-posta adreslerine 27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 16.00’da katılım linki gönderilecektir. Bu sebeple, e-posta adreslerinin doğru belirtilmesi önem arz etmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,


 

Başvuru için lütfen tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için: arge@akib.org.tr

İlgili Dökümanlar

Döküman Adı Dökümanı Aç Dökümanı İndir
Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Programı (2 sayfa)

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız