1707 SİPARİŞE DAYALI AR-GE VE 1711 YAPAY ZEKA EKOSİSTEM ÇAĞRILARI DİJİTAL DÖNÜŞÜM ETKİNLİĞİ

18 Nisan 2022

Sayın Üyemiz,

Yazılım Sanayicileri Derneği’nden (YASAD) alınan yazıda; YASAD, TÜBİTAK ve ARGEMİP iş birliği ve YTÜ Yıldız Teknopark destekleriyle sanayi firmaları ile YASAD bünyesinde teknoloji tedarikçisi firmaları, Tübitak 1707 Siparişe Dayalı Ar-Ge ve 1711 Yapay Zeka Ekosistem Çağrılarına birlikte proje yazabilmelerini teminen eşleşmelerini sağlamak amacıyla 19 Nisan 2022 Salı saat 11.00-13.30 saatleri arası Dijital Etkinliğinin düzenleneceği belirtilmiştir.

Online olarak düzenlenecek dijital etkinlik kapsamında açılan B2B görüşmeler kapsamında talep toplama platformuna https://b2b.yasad.org.tr/ link adresinden ulaşılabilmektedir. Solvera talep toplama platformu üzerinden sanayi kuruluşları ve teknoloji tedarikçilerinin taleplerini ve tekliflerini girip proje detaylarını görüşmek üzere birbirleri ile eşleşebilirler. B2B görüşmeleri platform üzerinden katılımcı firmalar tarafından set edilecektir.

Talep girişi için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekmektedir:

· https://b2b.yasad.org.tr/ giriş ekranından "Kullanıcı Oluştur" kısmından yeni profil oluşturmak,

· Kayıt olunan e-posta adresine gelen kullanıcı aktivasyon bağlantısına tıklamak,

· https://b2b.yasad.org.tr/ giriş ekranından kayıt esnasında belirlenen e-posta ve şifre ile giriş yapmak,

· Anasayfada Teklif Çağrısı bölümünden Başvuru Yap butonuna tıklamak,

· Açılan ekranın sağ kısmındaki TALEP kategorisine tıklayarak gelen soruları yanıtlamak,

· Sorular yanıtlandıktan sonra Kaydet butonu ile kayıt yapmak ve sonrasında Önizleme ile yanıtları gözden geçirdikten sonra Kaydet ve Gönder butonu ile talebi göndermek. 

Etkinlik izleyici kaydı için etkinlik@yasad.org.tr adresine isim, unvan, firma adı, telefon ve e-mail adresi iletilmesi gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler