ARJANTİN ÜLKE GÜNÜ & TİCARET VE YATIRIM FIRSATLARI SEMİNERİ

11 Mart 2022

Sayın Üyemiz,

İstanbul Sanayi Odası’ndan Odamıza intikal eden yazıda; Arjantin pazarı hakkında firmalarımızı bilgilendirmek amacıyla, 15 Mart 2022 Salı günü 16:00-17:45 saatleri arasında online olarak "Arjantin Ülke Günü & Ticaret ve Yatırım Fırsatları" konulu bir seminer düzenleneceği bildirilmiştir.

Yazıda devamla, Arjantin GSYH'sinin büyüklüğü açısından Brezilya ve Meksika'nın ardından Latin Amerika'nın üçüncü büyük ekonomisiolduğu ve zengin yer altı ve yer üstü kaynakları, yetişmiş insan gücü, kişi başına alım gücünün yüksekliği, bölgedeki entegrasyon ve büyüme potansiyelinin etkisi gibi hususlar dikkate alındığında önemli fırsatlar barındırdığı vurgulanmıştır.

Bahse konu seminerde üyelerimize, Arjantin'in ekonomik durumu, dış ticareti, pazar yapısı, yatırım ve iş fırsatları, iş kültüründe dikkat edilmesi gereken konular ve Türk firmalarının bu ülkedeki deneyimlerinin aktarılacağı ifade edilmiştir.

Etkinliğin detayları ve kayıt formu; https://eoda.iso.org.tr/Seminer/SeminerDetay?seminerKodu=AIA0822 link adresinde yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

Paylaş

Kayso Gündem
Facebook
Twitter
İnstagram
İstatistikler
Üye Firmalarımız